Motorové stříkačky

Nový model motorové stříkačky PH-ALFA se vyznačuje velmi nízkou hmotností, pouhých 84,4 kg a kompaktním designem. Díky své hmotnosti a velikosti se velmi snadno přenáší pouze dvěma hasiči do blízkosti požáru a to i na úzkém a nerovném terénu. Nabízíme dva typy stříkačky. S vestavěnou nebo oddělenou nádrží.

Nový model motorové stříkačky PH-ALFA 2 se vyznačuje velmi nízkou hmotností, pouhých 92 kg s akumulátorem a provozními náplněmi a kompaktním designem. Díky své hmotnosti a velikosti se velmi snadno přenáší pouze dvěma hasiči do blízkosti požáru a to i na úzkém a nerovném terénu.

Nový model motorové stříkačky PH-ALFA BS 23HP se vyznačuje velmi nízkou hmotností, pouhých 88 kg s akumulátorem a provozními náplněmi, a kompaktním designem.

Nový model motorové stříkačky PH-ALFA 2 BS 23HP se vyznačuje velmi nízkou hmotností, pouhých 92,5 kg s akumulátorem a provozními náplněmi, a kompaktním designem.

nový typ stříkačky od společnosti Pavliš a Hartmann na nosítkách s hmotností pouhých 70 kg s provozními náplněmi, motorem Briggs & Stratton 18 GROSS HP a vestavěnou nádrží na 8 litrů benzínu BA 95.