Elektro centrály jednofázové

Nový typ elektrocentrály PH-PROGRESS RD 5500 společnosti Pavliš a Hartmann patří k nejvýkonnějším strojům řady PH PROGRESS poslední generace a slouží k nezávislé výrobě elektrického proudu na bázi benzínového motoru.

Nový typ přenosné elektrocentrály PH-PROGRESS MIKRO 800, společnosti Pavliš a Hartmann slouží k nezávislé výrobě elektrického proudu na bázi benzínového motoru.

Nový typ invertorové elektrocentrály PH-PROGRESS COMPACT 3000 ER kufříkového typu společnosti Pavliš a Hartmann slouží k nezávislé výrobě elektrického proudu na bázi benzínového motoru.

Nový typ invertorové elektrocentrály PH-PROGRESS COMPACT 2000 kufříkového typu společnosti Pavliš a Hartmann slouží k nezávislé výrobě elektrického proudu na bázi benzínového motoru.

Nový typ invertorové elektrocentrály PH-PROGRESS COMPACT 1000 kufříkového typu společnosti Pavliš a Hartmann slouží k nezávislé výrobě elektrického proudu na bázi benzínového motoru.