Sada výstražné LED Power Beacon 503

Kód skladu

Typ: Nový produkt

2 500,00 Kč

Sada výstražné LED světlo Power Flash 503

Set PF-503L Profi nabíjecích výstražných a bezpečnostních LED světel Power Beacon.

Více informací

Set výstražné světlo LED Power Flash 503

Set PF-503L Profi nabíjecích výstražných a bezpečnostních LED světel Power Beacon

 Set 3 kusů jednotek Power Beacon nabíjecím akumulátorem typu Li-Ion 700 mAh ~ 3,7V v profi kufříkovém provedení s flexibilními stojany a nabíjecím příslušenstvím.

 Výstražná a signalizační LED světla Power Flash jsou novou generací inovativních a revolučních bezpečnostních výrobků společnosti VeriaTrade, vyráběné na základě patentované technologie.

 Světla Power Flash a Power Beacon jsou určena nejen všem motoristům a sportovním nadšencům, ale také záchranným a armádním složkám, složkám městské a státní policie, dopravcům, stavebním firmám a samozřejmě všem jednotlivým spotřebitelům za účelem zvýšení bezpečnosti, jako záchranný signalizační a světelný prostředek nebo jako nástroj pro krizové řízení dopravy, při katastrofách, haváriích, jako výstražné světlo či maják, za účelem označení služebních vozů, dopravních nehod, v nouzi, za mimořádných událostí, k označení nebezpečných míst výstražnou nebo nouzovou signalizaci, rozlišení, označení dočasných přistávacích zón vrtulníků, uzavření prostor, ohrazení ranveje, vytyčení ploch, tras atd.

 
Barevné provedení

K dispozici jsou následující barevná provedení:

PF-501O - Oranžová

PF-501L – Žlutá

 

Příslušenství

  • Voděodolný kufřík z polymeru pro uskladnění a nabíjení 3ks LED světel Power Beacon – Profi
  • 3 ks výstražných a bezpečnostních LED světel PF-501X-Profi
  • 2 ks rozložených flexibilních stojánků
  • 12V DC nabíjecí adaptér do zásuvky zapalovače pro nabíjení ve vašem voze
  • 100 - 240V AC/DC napájecí adaptér pro nabíjení ze zásuvky el. sítě

 

V čem jsou výrobky Power Beacon jiné než ostatní elektronická signální světla?

 Technologie:

Nejmodernější technologie 15 ultra LED jasných diod zabezpečuje maximální viditelnost především za zhoršených meteorologických podmínek (mlha, déšť, sníh) nebo v nočních hodinách pro rychlejší orientaci a zajištění bezpečnosti.

 Světelné režimy LED jednotky Power Flash / doba chodu na jedno nabití:

1 – Rotace / 5 hodin

2 – Čtyři rychlá bliknutí / 10 hodin

3 – Střídavé blikání /3 hodiny

4 – SOS blikání (morseovka) / 10 hodin

5 – Neustále zapnuté – silně / 4 hodiny

 

Poznámka:

  1. Doba nabíjení: Baterie bude nabitá během 4-6 hodin.
  2. Pokud je světlo plně nabito, můžete očekávat výše uvedené časy doby chodu.

 

Specifické vlastnosti světel a příslušenství

• LED světla vydrží pracovat až 10 hodin na jedno nabití.

• Voděodolný nabíjecí kufřík pro sety Power Beacon - Profi z odolného polymeru vyšší třídy.

• Produkty šetrné vůči životnímu prostředí.

• Snadné použití s vysokou variabilitou.

 

Trvanlivost:
Jednotky Power Beacon jsou ultra-kompaktní, disponují vnitřním zesíleným dizajnem a velmi pevným pouzdrem, navrženým tak, aby LED světlo vydrželo vysoké zatížení. Žádná další silniční, elektronická, zápalná nebo chemická světla nejsou tak všestranná a nevynikají takovou řadou výjimečných kvalitativních charakteristik.

 Rozměry:
Elektronické signální světlo Power Beacon je dodávané v kompaktní velikosti připomínající svým vzhledem malý obušek vyrobený z polymeru tak, aby bylo schopné odolat nárazům nebo upadnutí na zem, aniž by došlo k jeho poškození. Zařízení primárně vyvíjené pro silniční bezpečnost a navržené pro náhradu světlic a bezpečnostních trojúhelníků nebo jako inovativní bezpečnostní doplněk systému osvětlení motorového vozidla.

 Viditelnost:
Produkty Power Beacon používají nejnovější technologii LED diod vyzařující světlo technologie ultra jasných LED diod, podobně jako je tomu u nejmodernějších policejních a požární majáků. Můžete si vybrat mezi 5 různými, světelnými režimy blikání a tak ovládat požadovaný typ režimu světla ve vztahu k události, potřebám, viditelnosti, délce blikání nebo kapacitě nabíjecího akumulátoru.

Super jasné světlo LED diod může být vidět v noci na vzdálenost až několika kilometrů a zároveň poskytuje dostatečnou intenzitu jasného světla nabízejícího zvláštní ochranu i během dne.

Dobíjení:
Navržený inteligentní nabíjecí systém zabraňuje přebíjení akumulátorů světel a zajišťuje, možnost okamžitého použití výrobku. Uživatel nemusí řešit výměnu baterií nebo mít obavu s toho, že zařízení nebude připraveno k použití.

Bezpečnost:
Světla Power Beacon jsou inovativní, inertní a vodotěsná díky čemuž mohou být použita během likvidací chemických havárií, bezpečnostních operací a celé řady dalších mimořádných událostí. Na rozdíl od jiných světel, neobsahují nebo neuvolňují žádné škodlivé nebo chemické látky a výpary.

Při použití světel Power Beacon nedochází k žádným zdravotním následkům ani negativním dopadům na životní prostředí. Nedochází k inhalaci kouře, ani k pozůstatku jakého-koliv odpadu po použití, není třeba nic hasit.

 Všestrannost:
Bezpečnostní signální světla Power Beacon požívají silného magnetu, takže je lze snadno přichytit na jakýkoli magnetický povrch karoserie strojů a nákladních či osobních automobilů, včetně střechy, kufru, kapoty, dveří, kol a dalších kovových částí nebo na jakékoliv další kovové konstrukce, regály, zátarasy, překážky atd.

 LED světla Power Beacon jsou inovativní, vodotěsné a inertní, mohou být použita i za situací, kdy by bylo použití současných signalizačních prostředků, jako jsou například světlice, zápalné světlice nebo dýmovnice nebezpečné (v suchém křoví nebo trávě, dozrávajícím obilí, v bezprostřední blízkosti čerpací stanice, obytné zástavbě atd.).

 

Identifikace:
Jednotky Power Beacon jsou viditelné z výšky až několika kilometrů. Světla mohou blikat až po dobu 10 hodin a lze je rychle dobíjet, aby mohly být znovu připraveny pro další použití.

 Rychlé rozmístění:
Jednotky Power Beacon jsou po vyjmutí z nabíječky připraveny pro své okamžité použití, umožňující jednoduché a velmi rychlé rozmístění.

 Flexibilita:
Produkty Power Beacon nejsou jen elektronické bezpečnostní a signální světla, ale nabízí i celou řadu dalších možností použití od zábavy až po armádní účely.

 Univerzálnost použití:
Univerzálnost LED světel Power Beacon, jejich kompaktnost, nízká hmotnost a malé rozměry samy o sobě umožňují jejich všestranné využití.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Nabíjecí baterie: Li-Ion 700 mAh ~ 3,7V se životnosti více než 5 let

 
Specifikace nabíjení

220V DC nabíječka:

Vstup: 100 – 240V AC, 50-60 Hz / 0,15A

Výstup: 5,0V 1200mAh

 

12V DC nabíječka:

Vstup: 12 – 24V DC

Výstup: 5,0V 850 mAh

 

Světlo Power Flash

Počet ultra LED diod: 15

Počet světelných režimů: 5

Materiál - skořápka: Odolný polymer

Silný magnet: Ano

Vodotěsné: Ano

Schopnost plavat: Ano

Rozsah pracovních teplot: -36°C až +100°C

Rozměry: 273 x 44,5 x 35 mm

Hmotnost: 0,227 kg

 

Kufřík

Rozměry: 336 x 346 x 64 mm

Hmotnost: 2,1 kg

 

Schválení: EN IP 67,NFPA 1901, FMCSA, CMV, MUTCD (Typ A, C)

Certifikace: CE, FC, EQC, RoHS, TÜV

Záruka: 24 měsíců

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.