Osvětlovací balon PH-Fireball 2000

Kód skladu VV-296

Typ: Nový produkt

83 200,00 Kč

Osvětlovací balon PH-Fireball 2000

Více informací

Osvětlovací balon PH-Fireball 2000

Použití osvětlovacího balonu je možné v jednotkách HZS, SDH, armádě, policii, civilní obraně a dalších složkách záchranného systému při řešení mimořádných situací, jako jsou např. havárie v silničním provozu, průmyslové havárie, záplavy atd.. Dále je možné jeho využití při opravách silnic a ve stavebnictví, filmovém průmyslu, výstavnictví apod..

Balon je vybaven dvěma metalhalogenidovými výbojkami 1000W a odpojitelnými elektronickými předřadníky, čímž je eliminován stroboskopický efekt světla. Pomocí předřadníků je možná regulace výkonu. Výkon se dá snížit, ale i zvýšit až o 10%.
PH-Fireball 2000 je možno instalovat na výsuvný stativ nebo přímo na stavební stroje, případně do jiného, vhodného držáku.

Technická data:

Rozměry složeného svítidla (š x v): 280 x 1480 mm
Rozměry rozloženého svítidla (v x d) 950 x 900 mm
Hmotnost: 9,7 kg
Hmotnost předřadníků: 21,8 kg
Upevňovací čep (průměr): 25 mm
Délka přívodního kabelu balonu: 6 m
Délka přívodního kabelu předřadníků: 4 m
Napájení: 230 V / 50 Hz
Výbojky: 2 x HQI 1000W
Krytí: IP54
Konstrukce: Antikorozní ocel a Al,
potaženo difúzním obalem

Poznámka:

Příslušenství k PH-Fireball 2000 je stativ a kotvící sada. Toto není součástí dodávky.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.