Přenosné plovoucí čerpadlo PH - Poseidon 1200 BS

Kód skladu VV-439

Typ: Nový produkt

38 000,00 Kč

Plovoucí čerpadlo PH - Poseidon 1200 BS

Zařízení je určeno jednotkám HZS k doplnění cisternových stříkaček z volných přírodních zdrojů, k odčerpávání vody ze zatopených nebo zaplavených prostor a dalšímu použití např. v zemědělství, na stavbách apod.

Více informací

Přenosné plovoucí čerpadlo PH - Poseidon 1200 BS

Sestava čerpadla

Motor Briggs & Straton 850 series
Typ čerpadla odstředivé
Plovák polyetylénový monolit

Zařízení je určeno jednotkám HZS k doplnění cisternových stříkaček z volných přírodních zdrojů, k odčerpávání vody ze zatopených nebo zaplavených prostor a dalšímu použití např. v zemědělství, na stavbách apod.

Skříň čerpadla ze slitiny hliníku je přišroubována k přírubě motoru a plováku. Spodní strana skříně je opatřena plastovým víkem, které zabraňuje vniknutí nečistot a tuhých částic větších než 20mm v průměru. Výtlak vody z čerpadla je ukončen hadicovou spojkou B75.

Nové těleso plováku je vyrobeno z polyetylénu odstředivým litím jako jeden monolit. Plovák má nový „design“ a je osazen odnímatelnou přídavnou nádrží. Nádrž je napojena pomocí palivových hadic a spojek na původní palivový systém. Tato úprava čerpadlům prodlužuje dobu běhu na několik hodin bez doplnění paliva. K přenášení, manipulaci a rovněž k upevnění zajišťovací šňůry, slouží nově čtyři v plováku integrovaná madla.

Konstrukce čerpadla umožňuje běh "na sucho" bez poškození.

POZOR: Plovoucí čerpadlo se nesmí používat v uzavřených prostorách, kde hrozí nebezpečí otravy oxidem uhelnatým!!!

HLAVNÍ TECHNICKÁ DATA:

Max. průtok 1240 l/min
Max. výtlačná výška 15 m
Výtlačný otvor Spojka B75
Motor Briggs & Stratton 850 series
Výkon motoru 4,1 kW / 5,5 HP
Objem hlavní palivové nádrže 1,1 l
Objem přídavné nádrže 3,8 l
Palivo Natural 95
Rozměr plováku (D x Š x V) 710 x 610 x 375 mm
Rozměr zařízení (D x Š x V) 710 x 610 x 375 mm
Suchá hmotnost (bez náplní) 25,2 kgRecenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.