Plovoucí čerpadlo PH-CYKLON 1 BS

Kód skladu VV-280-BS

Typ: Nový produkt

39 500 Kč

Plovoucí čerpadlo PH-CYKLON 1 BS

Více informací

Přenosné plovoucí čerpadlo PH-CYKLON 1 BS

Motor Brigs & Stratton 850 Series Typ čerpadla odstředivé Plovák polyetylénový monolit

   Použití: Zařízení je určeno jednotkám HZS k doplnění cisternových stříkaček z volných přírodních zdrojů, k odčerpávání vody ze zatopených nebo zaplavených prostor a dalšímu použití např. v zemědělství, na stavbách apod.
   Skříň čerpadla ze slitiny hliníku je přišroubována k přírubě motoru a plováku. Spodní strana skříně je opatřena víkem s nerezovou mřížkou, které zabraňuje vniknutí nečistot a tuhých částic větších než 10mm v průměru. Výtlak vody z čerpadla je ukončen hadicovou spojkou B75.
Těleso plováku je vyrobeno z polyetylénu odstředivým litím jako jeden monolit. Na vnitřní straně je naneseno cca 20mm tvrdé polyuretanové pěny pro zvětšení odolnosti proti proražení, což zaručuje nepotopitelnost zařízení. Toto provedení plováku se vyznačuje mimořádnou stabilitou na vodní hladině. Madla integrovaná do plováku slouží jak k přenášení a manipulaci, tak i k upevnění šňůry k zajištění proti uplavání.

POZOR: Plovoucí čerpadlo se nesmí pžívat v uzavřených prostorách kde hrozí nebezpečí otravy oxidem uhelnatým!!!

HLAVNÍ TECHNICKÁ DATA:

Max. průtok 1100 l/min
Max. výtlačná výška 35 m
Výtlačný ovor Spojka B75
Motor Briggs & Stratton 850 Series
Výkon motoru 4,2 kW / 3 500 ot.min-1
Objem palivové nádrže 1,1 l
Palivo Natural 95
Rozměry plováku (D x Š x V) 730 x 610 x 200 mm
Rozměry zařízení (D x Š x V) 780 x 610 x 390 mm
Suchá hmotnost (bez náplní) 24 kg

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.