Plovoucí čerpadlo PH 800 GSV

Kód skladu VV-225

Typ: Nový produkt

32 300,00 Kč

Plovoucí čerpadlo PH-800 GSV

Více informací

Přenosné plovoucí čerpadlo PH 800 GSV

Konstrukce motorů modelové řady GSV vychází z osvědčené konstrukce motorů řady GCV. Důvodem úpravy konstrukce bylo zvýšení životnosti motorů.


Hlavní úpravy motorů GSV proti konstrukci GCV motorů jsou:
- blok motoru s ocelovou vložkou válce
- jiný píst
- duální vzduchový filtr

Použití: Zařízení je určeno jednotkám HZS k doplnění cisternových stříkaček z volných přírodních zdrojů, k odčerpávání vody ze zatopených nebo zaplavených prostor a dalšímu použití např. v zemědělství, na stavbách apod.

Skříň čerpadla ze slitiny hliníku je přišroubována k přírubě motoru a plováku. Spodní strana skříně je opatřena plastovým víkem, které zabraňuje vniknutí nečistot a tuhých částic větších než 20mm v průměru. Výtlak vody z čerpadla je ukončen hadicovou spojkou C52.

Těleso plováku je vyrobeno z polyetylénu odstředivým litím jako jeden monolit. Na vnitřní straně je naneseno cca 20mm tvrdé polyuretanové pěny pro zvětšení odolnosti proti proražení, což zaručuje nepotopitelnost zařízení. Toto provedení plováku se vyznačuje mimořádnou stabilitou na vodní hladině. Dvě držadla slouží jak k přenášení a manipulaci, tak i k upevnění šňůry k zajištění proti uplavání.

Konstrukce čerpadla umožňuje běh 'na sucho' bez poškození.

POZOR: Plovoucí čerpadlo se nesmí používat v uzavřených prostorách kde hrozí nebezpečí otravy oxidem uhelnatým!!!

HLAVNÍ TECHNICKÁ DATA

Max. průtok 1095 l/min
Max. výtlačná výška 16 m
Výtlačný otvor C52
Motor Honda 190 GSV
Výkon motoru
3,8 kW / 5,1 HP
Objem palivové nádrže
0,9 l
Palivo Natural 95
Rozměry plováku (D x Š x V)
820 x 600 x 205 mm
Rozměry zařízení (D x Š x V)
900 x 600 x 415 mm
Suchá hmotnost (bez náplní
28,1 kg

Sestava motor Honda 190 GSV
Typ čerpadla odstředivé
Plovák polyetylénový monolit s madly

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.