Požární a hasicí deka Kidde KS75N

Kód skladu DEKA-KIDDE-KS75N

Typ: Nový produkt

760,00 Kč

Požární a hasicí deka Kidde KS75N

Požární deka Kidde KS75N - nezbytné produkty pro váš bezpečný domov.

Více informací

Požární deka Kidde KS75N

 Požární deky jsou vyráběny v širokých škálách provedení a různých velikostech tak, aby uspokojily potřeby a požadavky dnešních zákazníků.

Pro své výjimečné vlastnosti se stávají požární deky oblíbenou a takřka neodmyslitelnou výbavou nejen komerčních a domácích kuchyní kdy pokrývají řešení nebezpečí například vznícení tuku na pánvi či fritéze, ale jsou užitečné také automobilistům při nehodách nebo zdlouhavém čekání v kolonách. Dokážou velmi dobře udržet tělesnou teplotu a dle kvality svého provedení odolávat vysokým teplotám.

Požární deka je neodmyslitelným pomocníkem svářečů a není náhodou, že je s oblibou používána v autoopravnách a všude tam kde se brousí a svařuje. Je vhodná pro užití v mnoha různých prostředích, včetně továren, nemocnic, úřadů, karavanů, obchodů, škol, restaurací, kaváren, hotelů a hotelových pokojů, lodí, pečovatelských domů, obchodů, dílen atd.

 

Charakteristika a užitek:

Pro domácí a komerční použití menšího rozsahu

-  prvotřídní nehořlavý sklolaminát se silikonovou povrchovou úpravou tkané látky

-  snadno stíratelný povrch

-  lehce zavěsitelná na stěnu

-  skladná, zabalená v pevném plastovém obalu

-  1m x 1m tkaniny

-  rozměr zásobníku: 266 x 75 x 75 mm

-  váha: 0,699 kg

-  splňující mezinárodní normu BS EN 1869-1997

-  záruka 10let

Požární deky jsou doporučené pro použití v kuchyni - zvláště například pro případ hořícího tuku na pánvi. Ve většině případů lze hasicí roušku použít pro překrytí osoby, jejíž oděv hoří.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.