Proudnice soutěžní C52

Kód skladu VV-139

Typ: Nový produkt

Požární C52 soutěžní

Požární proudnice slouží k formování usměrňování proudu hasiva. V našem sortimentu naleznete 100% funkční hasičské proudnice k hašení kompaktním, sprchovým nebo mlhovým proudem. Většinu proudnic lze označit za kombinované, protože umožňují hašení několika typy proudu. V naší nabídce naleznete i pěnotvorný nástavec pro hašení těžkou pěnou. Proudnice jsou dostupné hned v několika materiálech od plastu až po odlehčený dural. U nás si vyberete ať už jste sportovní nebo profesionální hasič!

Tato požární proudnice je určena pro požární sport.

Hmotnost:         1 015 g
Pracovní tlak: 1,6 MPa
Délka: 400 mm
Materiál: dural
Spojka C 52: slitina Al
Průměr hubice: 12,5 mm

Požární proudnice soutěžní 'černá' C52
Povrchová úprava 'černé' proudnice zabraňuje oxidaci hlavně ve vnitřní, průtokové části. Díky kataforézní povrchové úpravě (t.j. galvanicky nanášená pryskyřice a následně vypálena), je zaručena vysoká odolnost proti otěru, vnitřní část je perfektně hladká a tím zabraňuje turbulentnímu průtoky vody.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.