Sirup Limo Bar CITRON slazeno stévií

Kód skladu LBSLEMON

Typ: Nový produkt

165,00 Kč

Zdravé citronové osvěžení

Citronový sirup LIMO BAR má extrémně vysokou sladivost, takže z něj uděláte spoustu sladké šťávy i ovocných nápojů. Je slazen stévií a fruktózou, má nízký glykemický index, a tak je vhodný pro děti, kojící matky i sportovce. Udržuje normální hladinu krevního cukru.

Více informací

VÝJIMEČNÝ SIRUP PRO KAŽDODENNÍ OSVĚŽENÍ

Citronový sirup LIMO BAR má extrémně vysokou sladivost, takže z něj uděláte spoustu sladké šťávy i ovocných nápojů. Je slazen stévií a fruktózou, má nízký glykemický index, a tak je vhodný pro děti, kojící matky i sportovce. Udržuje normální hladinu krevního cukru. Ve zdravém citronovém LIMO BAR sirupu není žádný řepný cukr, žádná umělá sladidla, ani chemické konzervanty. Skvěle se rozpouští a při spojení se sodovkou vznikne lahodná lehce kyselá osvěžující limonáda.

Doporučené ředění je 1:23, tedy z jednoho 500 ml balení můžete vyrobit až 12 l nápoje. Pro správné dávkování vám pomůže víčko sirupu.

ikony_II_web.jpg

Postup přípravy

krok     Láhev určenou pro výrobníky LIMO BAR naplňte vodou.

krok     Upevněte láhev ve výrobníku. Jednoduše “zacvakněte” pomocí systému Click & Fix.

krok     Nasyťte vodu CO2 stiskem tlačítka sycení. Nezapomeňte nastavit velikost bublinek.

krok      Do nasycené vody přidejte sirup v souladu s doporučeným dávkováním.

 

Obsah: 0,5l
Složení: Ovocný cukr, pitná voda, glukóza (do 10g ve 100g), regulátor kyselosti: kyselina citronová, přírodní citronové aroma, sladidlo: Steviol-glykosidy (extrakt stévie sladké), barviva karoteny, barvivo lutein

Průměrné nutriční hodnoty

  ve 100 g nápoje

Obsah energie

49,2 kJ (11,7 kcal)
Sacharidy 2,9 g
Z toho cukry 2,9 g
Extrakt stévie sladké

40% relativní sladivosti sacharózového ekvivalentu

Tuky

0 g

Bílkoviny

0 g

Sůl

(výlučně dle přirozeného obsahu Na)

< 0,1 g

 

Recyklace obalu
Používáním sirupů místo nápojů v plastových lahví nebo plechovkách omezíte vznik zbytečného odpadu. Pro správnou recyklaci sundejte z lahve fólii a tu vyhoďte do směsného odpadu, lahev pak do žlutého kontejneru na plast.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.