Sirup Limo Bar BEZOVÝ KVĚT slazeno stévií

Kód skladu LBSELDER

Typ: Nový produkt

165,00 Kč

Zdravé bezové osvěžení slazené stévií

Bezový sirup LIMO BAR má extrémně vysokou sladivost, takže z něj uděláte spoustu sladké šťávy i ovocných nápojů. Je slazen stévií a fruktózou, má nízký glykemický index, a tak je vhodný pro děti, kojící matky i sportovce.

Více informací

VÝJIMEČNÝ SIRUP PRO KAŽDODENNÍ OSVĚŽENÍ

Udržuje normální hladinu krevního cukru. Ve zdravém bezovém LIMO BAR sirupu není žádný řepný cukr, žádná umělá sladidla, ani chemické konzervanty. Skvěle se rozpouští a při spojení se sodovkou vznikne lahodná osvěžující sladká limonáda.

Doporučené ředění je 1:23, tedy z jednoho 500 ml balení můžete vyrobit až 12 l nápoje. Pro správné dávkování vám pomůže víčko sirupu.

ikony_II_web.jpg

Postup přípravy

krok     Láhev určenou pro výrobníky LIMO BAR naplňte vodou.

krok     Upevněte láhev ve výrobníku. Jednoduše “zacvakněte” pomocí systému Click & Fix.

krok     Nasyťte vodu CO2 stiskem tlačítka sycení. Nezapomeňte nastavit velikost bublinek.

krok      Do nasycené vody přidejte sirup v souladu s doporučeným dávkováním.

 

Obsah: 0,5l
Složení: Ovocný cukr, pitná voda, glukóza (do 10 g ve 100 g výrobku), regulátor kyselosti: kyselina citronová, extrakt bezového květu, sladidlo: Steviol-glykosidy (extrakt Stévie sladké), barvivo beta-karoten

Průměrné nutriční hodnoty

  ve 100 g nápoje

Obsah energie

49,2 kJ (11,7 kcal)
Sacharidy 2,9 g
Z toho cukry 2,9 g
Extrakt stévie sladké

40% relativní sladivosti sacharózového ekvivalentu

Tuky

0 g

Bílkoviny

0 g

Sůl

(výlučně dle přirozeného obsahu Na)

< 0,1 g

 

Recyklace obalu
Používáním sirupů místo nápojů v plastových lahví nebo plechovkách omezíte vznik zbytečného odpadu. Pro správnou recyklaci sundejte z lahve fólii a tu vyhoďte do směsného odpadu, lahev pak do žlutého kontejneru na plast.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.