Rukavice

1 250 Kč

Rescue rukavice jsou určené pro práci hasičů a záchranářů při zásazích technického charakteru. Předností těchto rukavic je odolnost vůči mechanickým rizikům, flexibilita,citlivost.

1 400 Kč

1 350 Kč

Slaňovací rukavice. Předností slaňovacích rukavic je vysoká pevnost,citlivost, odolnost vůči mechanickým rizikům – zejména proti oděru.

750 Kč

Rukavice TAIPA 6508 Rescue rukavice chrání ruce hasičů - záchranářů při zásazích technického charakteru i v těch nejnáročnějších situacích.

800 Kč

Rukavice antivibrační RITA 6604 Pracovní rukavice s výrazně tlumícími účinky vibrací při práci s elektrickým nářadím

1 600 Kč

Rukavice RENCY 8518 - Slaňovací rukavice určené pro speciální a zásahové jednotky

1 550 Kč

Slaňovací rukavice určené pro speciální a zásahové jednotky, pro rychlé slaňování z budov a helikoptér

1 950 Kč

Celotextilní zásahové rukavice s membránouPouze do doprodání skladových zásob!