Zásahové přilby

Zásahová přilba Gallet F1 XF Tato nová zásahová přilba Gallet F1 XF byla vyvíjena několik let v úzké spolupráci s hasiči, včetně hasičů z  České republiky.

Přilba Gallet F2 X-TREM Přilba je dostupná v několika verzích a tak vyhovuje různým extrémním aplikacím. Nový rychle přizpůsobitelný systém - západková vnitřní konstrukce - zesiluje multifunkčnost přilby při zachování pohodlí.

PAB Fire 04 zásahová přilba Zásahová přilba PAB Fire 04 HT je určena k ochranně hlavy členů dobrovolných i profesionálních hasičských jednotek při zásazích v extrémních podmínkách.

Zásahová přilba Kalisz Vulkan červená, čirý štít je určena jako ochranný prostředek pro hasiče zasahujících u požárů především v uzavřených prostorách a díky unikátnímu polstrování je vhodná také pro dlouhé a namáhavé zásahy v otevřeném prostranství

Zásahová přilba Kalisz Vulkan fluorescenční žlutá, zlatý štít je určena jako ochranný prostředek pro hasiče zasahujících u požárů především v uzavřených prostorách a díky unikátnímu polstrování je vhodná také pro dlouhé a namáhavé zásahy v otevřeném prostranství

Zásahová přilba Kalisz Vulkan, fotoluminiscenční, zlatý štít je určena jako ochranný prostředek pro hasiče zasahujících u požárů především v uzavřených prostorách a díky unikátnímu polstrování je vhodná také pro dlouhé a namáhavé zásahy v otevřeném prostranství

Zásahová přilba Kalisz Vulkan, žlutozelená, čirý / zlatý štít je určena jako ochranný prostředek pro hasiče zasahujících u požárů především v uzavřených prostorách a díky unikátnímu polstrování je vhodná také pro dlouhé a namáhavé zásahy v otevřeném prostranství

Víceúčelová zásahová přilba SICOR EOM je určena pro požáry v otevřeném terénu a technické zásahy.

Zásahová přilba Kalisz Tytan MAX červená Zásahová přilba Tytan MAX je nástupcem přilby Tytan HOT. Tytan MAX je plně certifikován dle platné legislativy pro použití při technických zásazích i při zdolávání požárů.