Hadice zásahové

4 600 Kč

Vysoce odolná hadice proti oděru, pevná, trvanlivá a odolná vůči olejům, benzínu a široké škále chemických látek. Hadice je určena pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory, v chemickém průmyslu, rafinériích a zemědělství.

1 050 Kč

Izolovaná požární hadice je určena především pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory.

3 400 Kč

1 600 Kč

2 000 Kč

Hadice Pyrotex zásahová C42 UPOZORNĚNÍ!Jedná se o zakázkovou výrobu = termín dodání a minimální výrobní množství na vyžádání!