Skleněné přilby

Skleněná hasičská přilba hasičská přilba z křišťálu s možností doplnění věnování.Cena za věnování není započtena v základní ceně.Cena za věnování bude účtována zvlášť dle skutečných požadavků zákazníka.Cena věnování od 250,- Kč.

Skleněná hasičská přilba zlatá hasičská přilba z křišťálu s možností doplnění věnování.Cena za věnování není započtena v základní ceně.Cena za věnování bude účtována zvlášť dle skutečných požadavků zákazníka.Cena věnování od 250,- Kč.

Skleněná hasičská přilba Možno doplnit věnováním. Text věnování napište prosím do poznámky objednávky. Cena za věnování není započtena v ceně přilby. Tato cena bude účtována dle nákladů na výroba. Základní cena za věnování od 250,- Kč.

Skleněná hasičská přilba se znakem SDH Možno doplnit věnováním. Text věnování napište prosím do poznámky objednávky. Cena za věnování není započtena v ceně přilby. Tato cena bude účtována dle nákladů na výroba. Základní cena za věnování od 250,- Kč bez DPH.

Skleněná hasičská přilba zlatá - malá hasičská přilba z křišťálu s možností doplnění věnování.Cena za věnování není započtena v základní ceně.Cena za věnování bude účtována zvlášť dle skutečných požadavků zákazníka.Cena věnování od 300,- Kč.