Ostatní hasicí systémy

1 850,00 Kč

ELIDEFIRE automatický hasicí prostředek ELIDE FIRE je nejjednodušší a nejefektivnější opatření, kterým můžete snížit riziko požáru a zároveň vzniklému ohni účinně čelit. Téměř univerzální použití a revolučně jednoduchý princip znamenají jistotu, že se na ELIDE FIRE můžete vždy spolehnout. ELIDE FIRE - v horkých chvílích se prostě hodí.

910,00 Kč

Požární a hasicí deka Kidde KS100 Požární deka Kidde KS100 -nezbytné produkty pro váš bezpečný domov

760,00 Kč

Požární a hasicí deka Kidde KS75N Požární deka Kidde KS75N - nezbytné produkty pro váš bezpečný domov.

580,00 Kč

Požární a hasicí deka SAFE 150 Nabízí pomoc při hašení nebezpečného požáru doma i na pracovišti. Pro domácí a komerční použití. Ochrana osoby při překonávání plamenné zóny a na uhašení šatů

980,00 Kč

Hasicí prostředek SAFE AFO AFO - automatický hasicí prostředek. Využitelný pro hašení jakéhokoliv požáru - pevného, kapalného i plynného skupenství, také při požáru vzniklém v prostorách elektrických rozvodů a zařízení.

460,00 Kč

Požární a hasicí deka First Alert FB 100H Požární deky jsou vyráběny v širokých škálách provedení a různých velikostech tak, aby uspokojily potřeby a požadavky dnešních zákazníků.

790,00 Kč

Požární deka KIDDE FB1 Požární deky jsou vyráběny v širokých škálách provedení a různých velikostech tak, aby uspokojily potřeby a požadavky dnešních zákazníků.