VÝPRODEJ

Celotextilní zásahové rukavice s membránouPouze do doprodání skladových zásob!

Mimo skladem

Hasičské zásahové štípenkové rukavice NCG-935 KNITPouze do doprodání skladových zásob!

Hasičské celotextilní zásahové rukavice NCG-936 ONDRA, čtyřvrstvá celotextilní rukavice s membránou Pouze do doprodání skladových zásob!

Ostatní možnosti

Doprodej skladových zásob !! omezené množství a velikosti !! Oděv X-FIPER je určen pro likvidaci požárů na volném prostranství a lesních požárům, dále slouží jako ochrana před elektrostatickými zápalnými výboji a krátkodobému kontaktu s malými plameny (A1), sálavému teplu v úrovni (C1).

Ostatní možnosti

Doprodej skladových zásob !! omezené množství a velikosti !! Oděv X-FIPER je určen pro likvidaci požárů na volném prostranství a lesních požárům, dále slouží jako ochrana před elektrostatickými zápalnými výboji a krátkodobému kontaktu s malými plameny (A1), sálavému teplu v úrovni (C1).