Zásahové oděvy

3 500,00 Kč 3 750,00 Kč

Doprodej skladových zásob !! omezené množství a velikosti !! Oděv X-FIPER je určen pro likvidaci požárů na volném prostranství a lesních požárům, dále slouží jako ochrana před elektrostatickými zápalnými výboji a krátkodobému kontaktu s malými plameny (A1), sálavému teplu v úrovni (C1).

2 550,00 Kč 2 900,00 Kč

Doprodej skladových zásob !! omezené množství a velikosti !! Oděv X-FIPER je určen pro likvidaci požárů na volném prostranství a lesních požárům, dále slouží jako ochrana před elektrostatickými zápalnými výboji a krátkodobému kontaktu s malými plameny (A1), sálavému teplu v úrovni (C1).

6 400,00 Kč 6 650,00 Kč

Zásahový oděv HYRAX komplet Zásahový oděv HYRAX poskytuje ochranu trupu, krku, paží až po zápěstí a nohou ke kotníkům. Používá se jako ochrana proti teplu a plameni při zásahových činnostech hasičů.

Zásahový oděv HYRAX kabát Zásahový oděv HYRAX poskytuje ochranu trupu, krku, paží až po zápěstí a nohou ke kotníkům. Používá se jako ochrana proti teplu a plameni při zásahových činnostech hasičů.

Zásahový oděv HYRAX kalhoty Zásahový oděv HYRAX poskytuje ochranu trupu, krku, paží až po zápěstí a nohou ke kotníkům. Používá se jako ochrana proti teplu a plameni při zásahových činnostech hasičů.