Zásahové oděvy

Ostatní možnosti
2 750 Kč 3 750 Kč

Doprodej skladových zásob !! omezené množství a velikosti !!Dostupné velikosti: 48/ 170 ; 62 / 170 ; 48 / 182 ; 60 /190 (vyberte níže) Oděv X-FIPER je určen pro likvidaci požárů na volném prostranství a lesních požárům, dále slouží jako ochrana před elektrostatickými zápalnými výboji a krátkodobému kontaktu s malými plameny (A1), sálavému teplu v úrovni...

1 900 Kč 2 900 Kč

Doprodej skladových zásob !! omezené množství a velikosti !! Dostupné velikosti: 42 / 170 ; 44 / 170 (vyberte níže) Oděv X-FIPER je určen pro likvidaci požárů na volném prostranství a lesních požárům, dále slouží jako ochrana před elektrostatickými zápalnými výboji a krátkodobému kontaktu s malými plameny (A1), sálavému teplu v úrovni (C1).

Ostatní možnosti
5 200 Kč 6 650 Kč

Doprodej skladových zásob !! omezené množství a velikosti !! Dostupné velikosti: 44 / 170 (vyberte níže) Oděv X-FIPER je určen pro likvidaci požárů na volném prostranství a lesních požárům, dále slouží jako ochrana před elektrostatickými zápalnými výboji a krátkodobému kontaktu s malými plameny (A1), sálavému teplu v úrovni (C1).

Zásahový oděv HYRAX komplet Zásahový oděv HYRAX poskytuje ochranu trupu, krku, paží až po zápěstí a nohou ke kotníkům. Používá se jako ochrana proti teplu a plameni při zásahových činnostech hasičů.

Zásahový oděv HYRAX kabát Zásahový oděv HYRAX poskytuje ochranu trupu, krku, paží až po zápěstí a nohou ke kotníkům. Používá se jako ochrana proti teplu a plameni při zásahových činnostech hasičů.

Zásahový oděv HYRAX kalhoty Zásahový oděv HYRAX poskytuje ochranu trupu, krku, paží až po zápěstí a nohou ke kotníkům. Používá se jako ochrana proti teplu a plameni při zásahových činnostech hasičů.