Zásahové oděvy

Zásahový oděv jednovrstvý X-Fiper kabát Oděv X-FIPER je určen pro likvidaci požárů na volném prostranství a lesních požárům, dále slouží jako ochrana před elektrostatickými zápalnými výboji a krátkodobému kontaktu s malými plameny (A1), sálavému teplu v úrovni (C1).

Zásahový oděv jednovrstvý X-Fiper kalhoty Oděv X-FIPER je určen pro likvidaci požárů na volném prostranství a lesních požárům, dále slouží jako ochrana před elektrostatickými zápalnými výboji a krátkodobému kontaktu s malými plameny (A1), sálavému teplu v úrovni (C1).

Zásahový oděv jednovrstvý X-Fiper komplet Oděv X-FIPER je určen pro likvidaci požárů na volném prostranství a lesních požárům, dále slouží jako ochrana před elektrostatickými zápalnými výboji a krátkodobému kontaktu s malými plameny (A1), sálavému teplu v úrovni (C1).

Zásahový oděv HYRAX komplet Zásahový oděv HYRAX poskytuje ochranu trupu, krku, paží až po zápěstí a nohou ke kotníkům. Používá se jako ochrana proti teplu a plameni při zásahových činnostech hasičů.

Zásahový oděv HYRAX kabát Zásahový oděv HYRAX poskytuje ochranu trupu, krku, paží až po zápěstí a nohou ke kotníkům. Používá se jako ochrana proti teplu a plameni při zásahových činnostech hasičů.

Zásahový oděv HYRAX kalhoty Zásahový oděv HYRAX poskytuje ochranu trupu, krku, paží až po zápěstí a nohou ke kotníkům. Používá se jako ochrana proti teplu a plameni při zásahových činnostech hasičů.