Stavebnice

330,00 Kč

Mega Bloks Hasičský vůz Freddy Užij si spoustu hrdinské zábavy s hasičským autem Freddym od Mega Bloks First Builders! Staň se hasičem a pomáhej všude, kde se dá!

490,00 Kč

Play Doh Hasičské auto Boomer Přijeďte na pomoc s tímto superzábavným hasičským autem Boomer!

Planes set Hasiči a záchranáři Vzrušující tematické hračky inspirované oblíbeným filmovým příběhem Letadla 2: Hasiči a záchranáři z filmové edice od Disneyho.

Stavebnice Merkur Fire set Stavebnice Merkur Fire set - stavebnice zaměřená na požární techniku. Ze stavebnice je možné postavit hasičský automobil se žebříkem, hasičský člun a mnoho dalších modelů.

530,00 Kč

Play Doh Town požární auto Rychle se vrhněte do záchranné akce a uhaste každý požár ve městě!

730,00 Kč

Play Doh Town požární stanice Co se ve vašem městě stane dál? Tato hasička a její štěně jsou připraveni ihned vyrazit k požáru a je na vás rozhodnout, jestli nechat věci vychladnout nebo nechat plameny rozhořet.

430,00 Kč

Planes požární trénink Pomoz zachránit svět před požáry s Letadly od Disneyho!

650,00 Kč

Planes set s natahovacím lankem Vzrušující tematické hračky inspirované oblíbeným filmovým příběhem Letadla 2: Hasiči a záchranáři z filmové edice od Disneyho.

580,00 Kč

Planes set velký požár Otestuj své hasičské schopnosti a zkus si, jaké je to být hrdinou s Letadly - Záchranáři od Disneyho!