Práškové hasicí přístroje

300 Kč

Hasicí přístroj práškový 1kg Univerzální hasicí přístroje pod stálým tlakem nebo s tlakovou patronou. Množství náplně 1kg, určené k hašení požárů třídy A, B i C. uplatnění v průmyslu, dopravě, veřejných prostorách, kancelářích i domácnostech.

700 Kč

Hasicí přístroj práškový 2kg Univerzální hasicí přístroje pod stálým tlakem nebo s tlakovou patronou. Množství náplně 2kg, určené k hašení požárů třídy A, B i C. uplatnění v průmyslu, dopravě, veřejných prostorách, kancelářích i domácnostech.

1 000 Kč

Hasicí přístroj práškový 4kg Univerzální hasicí přístroje pod stálým tlakem nebo s tlakovou patronou. Množství náplně 4kg, určené k hašení požárů třídy A, B i C. uplatnění v průmyslu, dopravě, veřejných prostorách, kancelářích i domácnostech.

1 150 Kč

Hasicí přístroj práškový 6kg Univerzální hasicí přístroje pod stálým tlakem nebo s tlakovou patronou. Množství náplně 4kg, určené k hašení požárů třídy A, B i C. uplatnění v průmyslu, dopravě, veřejných prostorách, kancelářích i domácnostech.

2 000 Kč

Hasicí přístroj práškový 9kg Univerzální hasicí přístroje pod stálým tlakem nebo s tlakovou patronou. Množství náplně 9kg, určené k hašení požárů třídy A, B i C. uplatnění v průmyslu, dopravě, veřejných prostorách, kancelářích i domácnostech.

0 Kč

Hasicí přístroj práškový 12kg Cena a termín dodání na vvžádání! Univerzální hasicí přístroje pod stálým tlakem nebo s tlakovou patronou. Množství náplně 12kg, určené k hašení požárů třídy A, B i C. uplatnění v průmyslu, dopravě, veřejných prostorách, kancelářích i domácnostech.

14 000 Kč

Hasicí přístroj práškový pojízdný 50kg Univerzální hasicí přístroje pod stálým tlakem nebo s tlakovou patronou. Množství náplně 50kg, určené k hašení požárů třídy A, B i C. uplatnění v průmyslu, dopravě, veřejných prostorách, kancelářích i domácnostech.