Osobní detektory

2 800 Kč

Detektor narkotizačních plynů MSG 150 12/24V Detektor plynu reagující na všechny běžné omamné (narkotizační) plyny na bázi etheru, butanu, ethanu, chloroformu a trichlorethylenu. Přítomnost takového plynu spustí okamžitě.

5 300 Kč

Detektor plynu WÖHLER GS 220 Indikátor plynu GS 220 je vysoce citlivý a reakčně rychlý přístroj ke kontrole těsnosti a k vyhledávání netěsností na plynovém vedení pro použití ve ztísněných podmínkách. Detekuje methan a propan pomocí detekčního řetězce LED diod, pracuje v rozsahu od 40 ppm do 640 ppm. Akustický signál upzorňuje na zjištění úniku plynu.

24 500 Kč

DETEKTOR PLYNŮ (VÝBUŠNÉ PLYNY, O2, H2S, CO) GASALERT QUATTRO Robustní a spolehlivý čtyřplynový detektor GasAlert Quattro kombinuje komplexní rozsah funkcí s jednoduchým ovládáním pomocí jediného tlačítka.

16 750 Kč

DETEKTOR PLYNŮ (VÝBUŠNÉ PLYNY, H2S, CO) GASALERT MICRO CLIP XL GasAlert Micro Clip XL je nejmenší, nejlehčí a zároveň velmi odolný osobní detektor s certifikátem pro použití ve výbušném prostředí do zóny 0 (nejvyšší stupeň) a s Prohlášením o shodě.

15 600 Kč

DETEKTOR PLYNŮ (VÝBUŠNÉ PLYNY A H2S-SIROVODÍK) GASALERT MICRO CLIP XL GasAlert Micro Clip XL je nejmenší, nejlehčí a zároveň velmi odolný osobní detektor s certifikátem pro použití ve výbušném prostředí do zóny 0 (nejvyšší stupeň) a s Prohlášením o shodě.

16 200 Kč

DETEKTOR PLYNŮ (VÝBUŠNÉ PLYNY A CO-OXID UHELNATÝ) GASALERT MICRO CLIP XL GasAlert Micro Clip XL je nejmenší, nejlehčí a zároveň velmi odolný osobní detektor s certifikátem pro použití ve výbušném prostředí do zóny 0 (nejvyšší stupeň) a s Prohlášením o shodě.

15 600 Kč

DETEKTOR PLYNŮ (VÝBUŠNÉ PLYNY - ZEMNÍ PLYN, PROPAN...) GASALERT MICRO CLIP XL GasAlert Micro Clip XL je nejmenší, nejlehčí a zároveň velmi odolný osobní detektor s certifikátem pro použití ve výbušném prostředí do zóny 0 (nejvyšší stupeň) a s Prohlášením o shodě.

20 900 Kč

DETEKTOR NETĚSNOSTÍ ESDERS VIBRAGAS - BATERIOVÝ Extrémně robustní detektor nejmenších netěsností domovních instalací

14 300 Kč

DETEKTOR PLYNŮ (H2S-SIROVODÍK) GASALERT MICRO CLIP XL GasAlert Micro Clip XL je nejmenší, nejlehčí a zároveň velmi odolný osobní detektor s certifikátem pro použití ve výbušném prostředí do zóny 0 (nejvyšší stupeň) a s Prohlášením o shodě.

14 300 Kč

DETEKTOR PLYNŮ (CO-OXID UHELNATÝ) GASALERT MICRO CLIP XL GasAlert Micro Clip XL je nejmenší, nejlehčí a zároveň velmi odolný osobní detektor s certifikátem pro použití ve výbušném prostředí do zóny 0 (nejvyšší stupeň) a s Prohlášením o shodě.

14 300 Kč

DETEKTOR PLYNŮ (O2-KYSLÍK) GASALERT MICRO CLIP XL GasAlert Micro Clip XL je nejmenší, nejlehčí a zároveň velmi odolný osobní detektor s certifikátem pro použití ve výbušném prostředí do zóny 0 (nejvyšší stupeň) a s Prohlášením o shodě.

15 600 Kč

DETEKTOR PLYNŮ (H2S-SIROVODÍK A CO-OXID UHELNATÝ) GASALERT MICRO CLIP XL GasAlert Micro Clip XL je nejmenší, nejlehčí a zároveň velmi odolný osobní detektor s certifikátem pro použití ve výbušném prostředí do zóny 0 (nejvyšší stupeň) a s Prohlášením o shodě.