Detektory požáru

360 Kč

Detektor FDA-730-HR Autonomní teplotní a termodiferenciální požární detektor, s vlastní napájecí baterií, vestavěnou sirénou a LED signalizací. Čistě teplotní detektor pracující na kombinovaném principu vyhodnocování maximální teploty a rychlosti nárůstu teploty. Pokud dojde k nárůstu teploty nad 57°C nebo je nárůst teploty rychlejší než 6,7 ºC/min, je...

430 Kč

Požární hlásič SD-218 I - propojitelný, včetně 9V baterie Požární hlásič / detektor kouře SD-218-I poskytuje varování před kouřem šířícím se v důsledku doutnání, nebo hoření. Univerzální, spolehlivý propojitelný hlásič požáru SD-218-I je vybaven opticko-kouřovým snímacím prvkem s přesnou detekcí kouře.

Detektor CO a hlásič požáru Kidde 10SCO Kombinované zařízení pro zjištění požáru, kouře a smrtelného nebezpečí v podobě oxidu uhelnatého (CO) v jednom zařízení, nabízející dvojitou ochranu pro maximální komfort bezpečí. 10SCO má unikátní systém hlasového varování.

520 Kč

Detektor kouře a požáru FireAngel SO-601 Hi-tech technologie FireAngel, vysoce výkonný multifunkční hlásič požáru s funkcí chytrého utišení.

360 Kč

Fotoelektrický detektor kouře Kidde 29D Hlásič požáru pro detekci výskytu kouře. Optická technologie detekce - hlásič reaguje rychleji na požár, v první fázi, kdy je produkováno velké množství viditelného kouře, bez otevřeného ohně, jako je kouř z doutnajících předmětů.

480 Kč

Fotoelektrický detektor kouře Kidde 29HD Hlásič požáru pro detekci výskytu kouře. Optická technologie detekce - hlásič reaguje rychleji na požár, v první fázi, kdy je produkováno velké množství viditelného kouře, bez otevřeného ohně, jako je kouř z doutnajících předmětů.

950 Kč

Hlásič požáru a kouře FireAngel ST 620 Hlásič požáru s technologií Thermoptek, 10let záruka

Hlásič požáru a kouře FireAngel WST- 630T První bezdrátově vzájemně propojitelný, bateriový hlásič požáru s integrovaným, zataveným zdrojem, který bude zařízení napájet po celou dobu jeho životnosti, 10 letou životností a průlomovou technologií Thermoptek TM.

790 Kč

Hlásič požáru a kouře Kidde 10Y29 Optický detektor (fotoelektrický) napájený lithiovou baterií (zabudovanou, neměnitelnou) garantující napájení zařízení po dobu 10 let. V případě požáru se automaticky spustí akustický signál 85 dB, přičemž zařízení signalizuje poplach.

Kombinovaný hlásič požáru a oxidu uhelnatého (CO) od společnosti FireAngel SCB10 s optickým (fotoelektrickým) senzorem detekce požáru a elektrochemickým senzorem detekce CO, napájený lithiovou baterií (zabudovanou, neměnitelnou) s možností napájet zařízení až po dobu 10 let a 3-letou zárukou.

Kombinovaný detektor hořlavých a výbušných plynů SAFE-808COM s bateriovým zálohováním, digitálním displejem, pamětí posledního poplachu a unikátní funkcí hlasového varování v českém jazyce. Detektor hořlavých plynů - měřící zařízení - Model SAFE 808COM.