Detektory požáru

360 Kč

Detektor FDA-730-HR Autonomní teplotní a termodiferenciální požární detektor, s vlastní napájecí baterií, vestavěnou sirénou a LED signalizací. Čistě teplotní detektor pracující na kombinovaném principu vyhodnocování maximální teploty a rychlosti nárůstu teploty. Pokud dojde k nárůstu teploty nad 57°C nebo je nárůst teploty rychlejší než 6,7 ºC/min, je...

430 Kč

Požární hlásič SD-218 I - propojitelný, včetně 9V baterie Požární hlásič / detektor kouře SD-218-I poskytuje varování před kouřem šířícím se v důsledku doutnání, nebo hoření. Univerzální, spolehlivý propojitelný hlásič požáru SD-218-I je vybaven opticko-kouřovým snímacím prvkem s přesnou detekcí kouře.

1 550 Kč

Detektor CO First Alert SCO-5 Kombinace detektoru oxidu uhelnatého a detektoru kouře, 2 systémy v jednom. Detektor je určen k ochraně domácností před požárem včetně nehod palivo spalujících spotřebičů, při nichž dojde k intoxikaci CO a ohrožení života.

1 830 Kč

Sada detektoru CO Kidde 10LLDCO, měřící zařízenía hlásiče požáru 10Y29 Detektor CO + Hlásič kouře. Detektor odolný proti vlhkosti, elektrochemický senzor - 10let záruka! První detektor CO s konformní vrstvou nanowax chránící elektroniku zařízení i ve velmi vlhkých prostředích. Zařízení provádí opakovaná měření.

1 280 Kč

Detektor CO a hlásič požáru Kidde 10SCO Kombinované zařízení pro zjištění požáru, kouře a smrtelného nebezpečí v podobě oxidu uhelnatého (CO) v jednom zařízení, nabízející dvojitou ochranu pro maximální komfort bezpečí. 10SCO má unikátní systém hlasového varování.

520 Kč

Detektor kouře a požáru FireAngel SO-601 Hi-tech technologie FireAngel, vysoce výkonný multifunkční hlásič požáru s funkcí chytrého utišení.

360 Kč

Fotoelektrický detektor kouře Kidde 29D Hlásič požáru pro detekci výskytu kouře. Optická technologie detekce - hlásič reaguje rychleji na požár, v první fázi, kdy je produkováno velké množství viditelného kouře, bez otevřeného ohně, jako je kouř z doutnajících předmětů.

480 Kč

Fotoelektrický detektor kouře Kidde 29HD Hlásič požáru pro detekci výskytu kouře. Optická technologie detekce - hlásič reaguje rychleji na požár, v první fázi, kdy je produkováno velké množství viditelného kouře, bez otevřeného ohně, jako je kouř z doutnajících předmětů.

950 Kč

Hlásič požáru a kouře FireAngel ST 620 Hlásič požáru s technologií Thermoptek, 10let záruka

2 550 Kč

Hlásič požáru a kouře FireAngel WST- 630T První bezdrátově vzájemně propojitelný, bateriový hlásič požáru s integrovaným, zataveným zdrojem, který bude zařízení napájet po celou dobu jeho životnosti, 10 letou životností a průlomovou technologií Thermoptek TM.

690 Kč

Hlásič požáru a kouře Kidde 10Y29 Optický detektor (fotoelektrický) napájený lithiovou baterií (zabudovanou, neměnitelnou) garantující napájení zařízení po dobu 10 let. V případě požáru se automaticky spustí akustický signál 85 dB, přičemž zařízení signalizuje poplach.

990 Kč

Hlásič požáru Kidde 10Y29 a hasicí prostředek AFO Optický detektor (fotoelektrický) napájený lithiovou baterií (zabudovanou, neměnitelnou) garantující napájení zařízení po dobu 10 let. V případě požáru se automaticky spustí akustický signál 85 dB, přičemž zařízení signalizuje poplach.