Detektory CO

1 150 Kč

Záruka 7 let. Hlásiče výskytu CO (oxidu uhelnatého) řady X byly optimalizovány tak, aby byly vhodné pro použití v oblasti ochrany obytných objektů před CO. Jsou konstruovány tak, aby splňovaly potřeby majitelů domů i jednotlivých uživatelů.

1 500 Kč

Detektor CO Honeywell XC 100D-CS Hlásiče výskytu CO (oxidu uhelnatého) řady X byly optimalizovány tak, aby byly vhodné pro použití v oblasti ochrany obytných objektů před CO. 

1 320 Kč

Záruka 10 let. Hlásiče výskytu CO (oxidu uhelnatého) řady X byly optimalizovány tak, aby byly vhodné pro použití v oblasti ochrany obytných objektů před CO. Jsou konstruovány tak, aby splňovaly potřeby majitelů domů i jednotlivých uživatelů. Zařízení řady X umožňují dosažení zvýšené úrovně ochrany bezdrátovým vzájemným propojením, čímž vznikne ucelený...

1 450 Kč

Detektor CO FireAngel CO-9D Detektor úniku plynu a měřící zařízení kysličníku uhelnatého s multifunkčním LCD displejem, který zobrazuje aktuální úroveň koncentrace oxidu uhelnatého (CO) v monitorovaném prostoru spolu s teplotou.

1 550 Kč

Detektor CO First Alert SCO-5 Kombinace detektoru oxidu uhelnatého a detektoru kouře, 2 systémy v jednom. Detektor je určen k ochraně domácností před požárem včetně nehod palivo spalujících spotřebičů, při nichž dojde k intoxikaci CO a ohrožení života.

1 150 Kč

Detektor CO Kidde 10LLCO, odolný proti vlhkosti Elektrochemický senzor - 10let záruka! De-ionizovaným vodní elektrolyt,detektor provádí testování každou vteřinu na smrtelné nebezpečí v podobě oxidu uhelnatého (CO), Odolný proti vlhkosti.

1 350 Kč

Detektor CO Kidde 10LLDCO, měřící zařízení Detektor CO, měřící zařízení Kidde 10LLDCO, odolný proti vlhkosti s de-ionizovaným vodním elektrolytem, který provádí testování každou vteřinu na smrtelné nebezpečí v podobě oxidu uhelnatého.

1 830 Kč

Sada detektoru CO Kidde 10LLDCO, měřící zařízenía hlásiče požáru 10Y29 Detektor CO + Hlásič kouře. Detektor odolný proti vlhkosti, elektrochemický senzor - 10let záruka! První detektor CO s konformní vrstvou nanowax chránící elektroniku zařízení i ve velmi vlhkých prostředích. Zařízení provádí opakovaná měření.

780 Kč

Detektor CO Kidde 7CO, odolný proti vlhkosti Odolný proti vlhkosti, elektrochemický senzor - 10let záruka! Hlásič úniku plynu provádí testování každou vteřinu na smrtelné nebezpečí v podobě oxidu uhelnatého (CO) a umožňuje nepřetržité monitorování hladiny CO.

980 Kč

Detektor CO Kidde 7DCO, měřící zařízení Odolný proti vlhkosti, elektrochemický senzor - 10let záruka!

850 Kč

Detektor CO SAFE 0242, měření oxidu uhelnatého Detektor oxidu uhelnatého a měřící zařízení oxidu uhelnatého s LCD displejem. Zařízení provádí opakovaná měření každých 15sec. Překročení maximální úrovně CO je opticky indikováno (červenou LED diodou „ALARM“) a akustickým poplachem.

1 280 Kč

Detektor CO a hlásič požáru Kidde 10SCO Kombinované zařízení pro zjištění požáru, kouře a smrtelného nebezpečí v podobě oxidu uhelnatého (CO) v jednom zařízení, nabízející dvojitou ochranu pro maximální komfort bezpečí. 10SCO má unikátní systém hlasového varování.