Detektory CO

1 350 Kč

Detektor CO Kidde 10LLCO, odolný proti vlhkosti Elektrochemický senzor - 10let záruka! De-ionizovaným vodní elektrolyt,detektor provádí testování každou vteřinu na smrtelné nebezpečí v podobě oxidu uhelnatého (CO), Odolný proti vlhkosti.

1 530 Kč

Detektor CO Kidde 10LLDCO, měřící zařízení Detektor CO, měřící zařízení Kidde 10LLDCO, odolný proti vlhkosti s de-ionizovaným vodním elektrolytem, který provádí testování každou vteřinu na smrtelné nebezpečí v podobě oxidu uhelnatého.

950 Kč

Detektor CO Kidde 7CO, odolný proti vlhkosti Odolný proti vlhkosti, elektrochemický senzor - 10let záruka! Hlásič úniku plynu provádí testování každou vteřinu na smrtelné nebezpečí v podobě oxidu uhelnatého (CO) a umožňuje nepřetržité monitorování hladiny CO.

1 150 Kč

Detektor CO Kidde 7DCO, měřící zařízení Odolný proti vlhkosti, elektrochemický senzor - 10let záruka!

1 500 Kč

Detektor CO a hlásič požáru Kidde 10SCO Kombinované zařízení pro zjištění požáru, kouře a smrtelného nebezpečí v podobě oxidu uhelnatého (CO) v jednom zařízení, nabízející dvojitou ochranu pro maximální komfort bezpečí. 10SCO má unikátní systém hlasového varování.

1 500 Kč

Kombinovaný hlásič požáru a oxidu uhelnatého (CO) od společnosti FireAngel SCB10 s optickým (fotoelektrickým) senzorem detekce požáru a elektrochemickým senzorem detekce CO, napájený lithiovou baterií (zabudovanou, neměnitelnou) s možností napájet zařízení až po dobu 10 let a 3-letou zárukou.

850 Kč

Detektor úniku oxidu uhelnatého - měřící zařízení s LCD displejem a s elektrochemickým senzorem. Zařízení provádí opakovaná měření každých 15sec. Překročení maximální úrovně CO je opticky indikováno (červenou LED diodou) a akustickým alarmem.

750 Kč

Ekonomické řešení a nízká pořizovací cena s elektrochemickým senzorem a 7-letou zárukou! Hlásič úniku plynu CO provádí testování každou vteřinu na smrtelné nebezpečí v podobě oxidu uhelnatého (CO) a umožňuje nepřetržité monitorování hladiny tohoto tichého zabijáka. 

1 490 Kč

Kombinovaný detektor hořlavých a výbušných plynů SAFE-808COM s bateriovým zálohováním, digitálním displejem, pamětí posledního poplachu a unikátní funkcí hlasového varování v českém jazyce. Detektor hořlavých plynů - měřící zařízení - Model SAFE 808COM. 

990 Kč

Detektor a hlásič oxidu uhelnatého, CO Alarm Hlásiče oxidu uhelnatého (CO) řady R200C byly navrženy pro použití v oblasti ochrany obytných objektů. Detektor je navržen v souladu s potřebami majitelů domů i samotných uživatelů. Detektor lze použít v rodinných domech, domácnostech, nemovitostech určených k rekreaci, obytných vozech nebo karavanech.

1 300 Kč

Propojitelný detektor a hlásič oxidu uhelnatého, CO Alarm Hlásiče oxidu uhelnatého (CO) řady R200C byly navrženy pro použití v oblasti ochrany obytných objektů. Detektor je navržen v souladu s potřebami majitelů domů i samotných uživatelů. Detektor lze použít v rodinných domech, domácnostech, nemovitostech určených k rekreaci, obytných vozech nebo...

2 680 Kč

Detektor FireAngel CO NM-CO-10X-INT Wi-Safe 2 Bezdrátově propojitelný hlásič CO FireAngel NM-CO-10X-INT