Příslušenství pro detektory (hlásiče)

440 Kč

Testovací sprej Smoke Sabre - testování požárních hlásičů Smoke Sabre je sprej pro testování detektorů kouře. Pomocí teleskopického aplikátoru lze rychle a spolehlivě aplikovat aerosol v předepsané vzdálenosti od hlásiče. Díky nadměrnému tvoření kouře stačí aplikovat malé množství aerosolu. SmokeSabre eliminuje riziko znečištění krytu hlásiče, nalepení...

950 Kč

Bezdrátový propojovací modul pro hlásiče Detectomat Bezdrátový modul s obousměrnou komunikací umožňuje kaskádové propojení hlásičů fy. Detectomat.Poplach jednoho hlásiče je signalizován všemi takto propojenými hlásiči.

450 Kč

Testovací plyn Detectasmoke aerosol Ověřuje funkčnost fotoelektrických a ionizačních hlásičů požáru a kouře.

580 Kč

Testovací sada Detectagas pro detektory CO Ověřte si detektory CO pomocí patentovaného kalibrovaného plynu, simulující oxid uhelnatý a ověřte účinnost detektorů před únikem plynu v podobě jedovatého a neviditelného oxidu uhelnatého.

590 Kč

Bezdrátový dálkový ovladač Radal CSA-IR2 Bezdrátový dálkový ovladač CSA-IR2 je určen k programování a ovládání prvků systému RADAL Cig-Arrete® SD Evolution. Umožňuje vybrat typ hlasové zprávy, nastavit časovače, změnit citlivost, zpoždění, jazyk, hlasitost.

1 360 Kč

Externí napájecí bateriový box Radal CSA-EBB Externí napájecí bateriový box je určen k napájení jakéhokoli prvku systému Cig-Arrete® SD Evolution nebo SpeechPOD. Pokud jsou například jednotlivé prvky vybaveny anti vandal krytem CSA-AVC3, může být výměna baterií časově náročná.

2 380 Kč

Externí napájecí modul Radal CSA-006 Externí napájecí zdroj CSA-006 RADAL Cig-Arrete® SD Evolution určen pro napájení až 6 produktů řady Cig-Arrete® SD Evolution se vstupním napětím 110-240 V AC (3 Amp). Napájecí zdroj je pojistkový a poskytuje 3 výstupy 6 V DC

250 Kč

Imbusový šroubovák CSA-ATS Speciální imbusový šroubovák na blokační šrouby RADAL Cig-Arrete, které umožňují spojení SLAVE - CSA-SGA a CSA-FUV detektorů se základnou atak poskytují dodatečnou ochranu proti neoprávněné manipulaci a krádeži.

260 Kč

Instalační box SLAVE - Radal CSA-DCB Instalační box umožňující snadnou a pohodlnou instalaci SLAVE - CSA-SGA a CSA-FUV detektorů v případě povrchové montáže. Box má vylamovací vstupy pro kabelové vedení a montážní otvory pro upevnění na strop.

1 250 Kč

Napájecí síťový zdroj Radal CSA-SMPSU Jedná se o universální síťový napájecí zdroj - adaptér, určený k napájení prvků řady Cig-Arrete® přímo z elektrické sítě.

6 100 Kč

Řídící panel Radal CSA-S5B Diskrétní akusticko-optická signalizace. Manuální reset poplachu. Monitorování a kontrola jednotlivých ochranných zón systému. Estetický design.

6 100 Kč

Řídící panel Radal CSA-S5BAR Diskrétní akusticko-optická signalizace. Manuální reset poplachu. Monitorování a kontrola jednotlivých ochranných zón systému. Estetický design.