Příslušenství pro detektory (hlásiče)

580 Kč

Testovací sprej SD-Tester Smoke Sabre Smoke Sabre je sprej pro testování detektorů kouře. Pomocí teleskopického aplikátoru lze rychle a spolehlivě aplikovat aerosol v předepsané vzdálenosti od hlásiče. Díky nadměrnému tvoření kouře stačí aplikovat malé množství aerosolu. SmokeSabre eliminuje riziko znečištění krytu hlásiče, nalepení prachu, snížení...

950 Kč

Bezdrátový propojovací modul pro hlásiče Detectomat Bezdrátový modul s obousměrnou komunikací umožňuje kaskádové propojení hlásičů fy. Detectomat.Poplach jednoho hlásiče je signalizován všemi takto propojenými hlásiči.

580 Kč

Testovací sada Detectagas pro detektory CO Ověřte si detektory CO pomocí patentovaného kalibrovaného plynu, simulující oxid uhelnatý a ověřte účinnost detektorů před únikem plynu v podobě jedovatého a neviditelného oxidu uhelnatého.

770 Kč

Bezdrátový dálkový ovladač Radal CSA-IR2 Bezdrátový dálkový ovladač CSA-IR2 je určen k programování a ovládání prvků systému RADAL Cig-Arrete® SD Evolution. Umožňuje vybrat typ hlasové zprávy, nastavit časovače, změnit citlivost, zpoždění, jazyk, hlasitost.

1 750 Kč

Externí napájecí bateriový box Radal CSA-EBB Externí napájecí bateriový box je určen k napájení jakéhokoli prvku systému Cig-Arrete® SD Evolution nebo SpeechPOD. Pokud jsou například jednotlivé prvky vybaveny anti vandal krytem CSA-AVC3, může být výměna baterií časově náročná.

2 950 Kč

Externí napájecí modul Radal CSA-006 Externí napájecí zdroj CSA-006 RADAL Cig-Arrete® SD Evolution určen pro napájení až 6 produktů řady Cig-Arrete® SD Evolution se vstupním napětím 110-240 V AC (3 Amp). Napájecí zdroj je pojistkový a poskytuje 3 výstupy 6 V DC

250 Kč

Imbusový šroubovák CSA-ATS Speciální imbusový šroubovák na blokační šrouby RADAL Cig-Arrete, které umožňují spojení SLAVE - CSA-SGA a CSA-FUV detektorů se základnou atak poskytují dodatečnou ochranu proti neoprávněné manipulaci a krádeži.

260 Kč

Instalační box SLAVE - Radal CSA-DCB Instalační box umožňující snadnou a pohodlnou instalaci SLAVE - CSA-SGA a CSA-FUV detektorů v případě povrchové montáže. Box má vylamovací vstupy pro kabelové vedení a montážní otvory pro upevnění na strop.

1 250 Kč

Napájecí síťový zdroj Radal CSA-SMPSU Jedná se o universální síťový napájecí zdroj - adaptér, určený k napájení prvků řady Cig-Arrete® přímo z elektrické sítě.

9 000 Kč

Řídící panel Radal CSA-S5B Diskrétní akusticko-optická signalizace. Manuální reset poplachu. Monitorování a kontrola jednotlivých ochranných zón systému. Estetický design.

9 000 Kč

Řídící panel Radal CSA-S5BAR Diskrétní akusticko-optická signalizace. Manuální reset poplachu. Monitorování a kontrola jednotlivých ochranných zón systému. Estetický design.

860 Kč

Radal testovací plyn pro detektory tabákového kouře Poskytuje možnost ověření provozuschopnosti detektorů tabákového kouře protikuřáckého systému RADAL Cig-Arrete® aniž by bylo nutné k testu použít skutečného tabákového kouře.