Detektory cigaretového kouře

1 150 Kč

Detektor cigaretového kouře CDR-727  9-33V Detektor cigaretového kouře s LED signalizací a výstupem relé. Detektor cigaretového kouře má pouze orientační funkci a nemůže být použit jako náhrada za požární detektor.

1 050 Kč

Autonomní detektor cigaretového kouře CDA-707 Autonomní hlásič cigaretového kouře, s vlastní napájecí baterií, vestavěnou sirénou a LED signalizací. Na přítomnost cigaretového kouře reaguje detektor svitem LED diody a aktivací sirény.

1 150 Kč

Autonomní detektor cigaretového kouře CDA-707R Autonomní hlásič cigaretového kouře se vzdálenou signalizací, s vlastní napájecí baterií, vestavěnou sirénou a LED signalizací. Na přítomnost cigaretového kouře reaguje detektor svitem LED diody a aktivací sirény.

1 000 Kč

Anti-vandal kryt Radal CSA-AVC Ocelového anti-vandal krytu CSA-AVC slouží k zajištění detektorů produktů řady RADAL Cig-Arrete® SD Evolution.Poskytuje ochranu všude tam, kde by mohlo dojít k jeho mechanickému poškození, zničení nebo odcizení.

1 600 Kč

Anti-vandal kryt Radal CSA-AVC 3 Ocelového anti-vandal krytu CSA-AVC slouží k zajištění detektorů produktů řady RADAL Cig-Arrete® SD Evolution.Poskytuje ochranu všude tam, kde by mohlo dojít k jeho mechanickému poškození, zničení nebo odcizení.

1 200 Kč

Atrapa detektoru cigaretového kouře CSA-DUM Montáž atrapy se doporučuje na místech, kde již vizuální přítomnost detektoru může sama o sobě poskytovat dostatečnou ochranu před neoprávněným kouřením tabákových výrobků.

770 Kč

Bezdrátový dálkový ovladač Radal CSA-IR2 Bezdrátový dálkový ovladač CSA-IR2 je určen k programování a ovládání prvků systému RADAL Cig-Arrete® SD Evolution. Umožňuje vybrat typ hlasové zprávy, nastavit časovače, změnit citlivost, zpoždění, jazyk, hlasitost.

3 950 Kč

Detektor kouře (Slave) CSA-RESGA Je unikátním prvkem celého systému RADAL Cig-Arrete® schváleným pro montáž do stropních podhledů. SLAVE prvky jako toto zařízení jsou navrženy pro práci s nadřazenými zařízeními CSA-GDV/FDV a řídícími panely CSA-S5B/S5BAR.

4 350 Kč

Detektor plamene (Slave) CSA-REFUV Unikátní technologie pro rychlou a přesnou detekci plamene. Možnost nastavení až tří režimů citlivosti senzoru. Detektor je určen pro instalace v oblastech, ve kterých může dojít k přirozenému zadýmení nebo prostor se zvýšeným .

1 750 Kč

Externí napájecí bateriový box Radal CSA-EBB Externí napájecí bateriový box je určen k napájení jakéhokoli prvku systému Cig-Arrete® SD Evolution nebo SpeechPOD. Pokud jsou například jednotlivé prvky vybaveny anti vandal krytem CSA-AVC3, může být výměna baterií časově náročná.

2 950 Kč

Externí napájecí modul Radal CSA-006 Externí napájecí zdroj CSA-006 RADAL Cig-Arrete® SD Evolution určen pro napájení až 6 produktů řady Cig-Arrete® SD Evolution se vstupním napětím 110-240 V AC (3 Amp). Napájecí zdroj je pojistkový a poskytuje 3 výstupy 6 V DC

250 Kč

Imbusový šroubovák CSA-ATS Speciální imbusový šroubovák na blokační šrouby RADAL Cig-Arrete, které umožňují spojení SLAVE - CSA-SGA a CSA-FUV detektorů se základnou atak poskytují dodatečnou ochranu proti neoprávněné manipulaci a krádeži.