Hadice C52

Izolovaná požární hadice je určena především pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory jak pro zásah, tak sportovní účely.

Izolovaná požární hadice je určena především pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory.

Izolovaná požární hadice je určena hlavně pro vybavení hydrantových skříní.

Vysoce odolná hadice proti oděru, pevná, trvanlivá a odolná vůči olejům, benzínu a široké škále chemických látek. Hadice je určena pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory, v chemickém průmyslu, rafinériích a zemědělství.

Hadice je určena zejména pro požární sporty.

Hadice Pyrotex zásahová C42 UPOZORNĚNÍ!Jedná se o zakázkovou výrobu = termín dodání a minimální výrobní množství na vyžádání!

Hadice Techmatex C38Zakázková výroba - (termín dodání a minimální množství na vyžádání)

Hadice Techmatex A110Zakázková výroba - (termín dodání a minimální množství na vyžádání)

Nově vyvinutá hadice vychází z požárních hadice PH - Zásah. Zesílením opletu, zejména v osnově a doplněním oděru odolným vroubkováním, došlo k podstatnému zvýšení odolnosti proti abrazi.