Rukavice

Zásahové rukavice BRYN GREY 8052 Zásahové rukavice pro hasiče kombinované s membránou

Zásahové rukavice JOLIE GREY 8054 Zásahové rukavice pro hasiče kombinované s membránou

Zásahové rukavice REGINA Grey 8056 Zásahové rukavice pro hasiče kombinované s membránou

700 Kč

Dětské rukavice ROBIN 6504 Rukavice pro hasiče juniory určené k používání při hasičských sportovních soutěžích

Mimo skladem

Rukavice Ruby 8023 Pracovní rukavice pro hasiče, celokožené bez membrány

Rukavice Penelope Plus Rescue rukavice jsou určené pro práci hasičů a záchranářů při zásazích technického charakteru. Předností těchto rukavic je odolnost vůči mechanickým rizikům, flexibilita,citlivost.

Slaňovací rukavice. Předností slaňovacích rukavic je vysoká pevnost,citlivost, odolnost vůči mechanickým rizikům – zejména proti oděru.

800 Kč

Rukavice TAIPA 6508 Rescue rukavice chrání ruce hasičů - záchranářů při zásazích technického charakteru i v těch nejnáročnějších situacích.