Seznam produktů výrobce HOLÍK International

Rukavice DEBORAH 8268 Celokožené rescue rukavice

Slaňovací rukavice. Předností slaňovacích rukavic je vysoká pevnost,citlivost, odolnost vůči mechanickým rizikům – zejména proti oděru.

Rukavice LESLEY PLUS 6510 Rescue rukavice jsou určené pro práci hasičů a záchranářů při zásazích technického charakteru. Předností těchto rukavic je odolnost vůči mechanickým rizikům, flexibilita, citlivost.

Rukavice Penelope Plus Rescue rukavice jsou určené pro práci hasičů a záchranářů při zásazích technického charakteru. Předností těchto rukavic je odolnost vůči mechanickým rizikům, flexibilita,citlivost.

Rukavice RENCY 8518 - Slaňovací rukavice určené pro speciální a zásahové jednotky

Slaňovací rukavice určené pro speciální a zásahové jednotky, pro rychlé slaňování z budov a helikoptér