Sada na 60m překážek LASER se spojkami Rott TWIST

Kód skladu FL-4028000000910

Typ: Nový produkt

4 350 Kč

Sada obsahuje 2 hadice, proudnici a koncovku pro rozdělovač. Nová konstrukce sportovní hadice LASER upřednostňuje výhody lehké a vysoké stuhy. Oproti dříve nabízeným hadicím je nyní znatelně stabilnější i na venkovních soutěžích. Varianta s koncovkami Rott Light a DIN na dotaz.

Více informací

Na externím skladě

Prověřené a zdokonalené spojky Rott TWIST 2.0 naší výroby dodávají sadě LASER TWIST 2.0 na unikátnosti a zjednodušují tak Vaši volbu při nákupu toho nejlepšího nářadí na 60 m překážek pro Vás nebo Váš tým. 

Sada obsahuje 2 hadice, proudnici a koncovku pro rozdělovač.árního sportu, kteří přispěli k jejímu vyladění svým několikaměsíčním testováním v nekompromisních podmínkách předních hasičských soutěží u nás i v zahraničí. Díky tomu Vám můžeme nabídnout adekvátní nářadí pro maximální sportovní výkony Vašeho dětského týmu.

Sada na 60 m překážek LASER TWIST 2.0 – KIDS 

Barva omotávky proudnice zobrazené na fotografii je pouze ilustrační a může se lišit od dodané barvy. Pro informace o aktuální barvě skladem nás prosím kontaktujte.

Specifikace produktů
Hmotnost jedné stuhy 1525 g (+/- 1,5%)
Výška kotouče 23 cm
Délka stuhy 10,25 m
Šířka stuhy 65 mm
Typ spojky (koncovky) Rott TWIST 2.0

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.