Hasicí přístroj CO2 2kg

Kód skladu

Typ: Nový produkt

1 600 Kč

Hasicí přístroj CO2

Hasící přístroje s náplní CO2 nezanechávají při hašení žádné zbytky hasicí látky, jsou ideální pro hašení jemné mechaniky, spalovacích nebo elektrických motorů a jejich doplňkových zařízení,
např. spouštěčů, karburátorů, elektrických spínačů, zařízení na zpracování údajů apod.

Více informací

Hasící přístroje s náplní CO2 nezanechávají při hašení žádné zbytky hasicí látky, jsou ideální pro hašení jemné mechaniky, spalovacích nebo elektrických motorů a jejich doplňkových zařízení, např. spouštěčů, karburátorů, elektrických spínačů, zařízení na zpracování údajů apod. Uplatnění nacházejí především v oblasti průmyslu, setkáme se s nimi např. i v laboratořích a elektrorozvodnách. Umístění a skladování je možné i na volném prostranství, a to i v zimním období (jsou použitelné i při -30o C, typ CO2 5F). Tvar proudnice zaručuje cílený proud hasiva na místo požáru.

Hasicí přístroje jsou ve shodě se všemi platnými evropskými směrnicemi, normami a bezpečnostními předpisy o tlakových nádobách. Životnost je maximálně 40 let. Mimo přenosných hasicích přístrojů CO2 dodáváme rovněž pojízdné hasicí přístroje s náplní CO2 jejichž výroba probíhá v souladu s platnou evropskou normou EN 1866-1:2008. Dříve dodávaný typ CO2 2x30/ETS byl nahrazen 50 kg hasicím přístrojem s jednou tlakovou láhví. Pojízdné hasicí přístroje se dle uvedené normy vyrábějí a dodávají s náplněmi 10kg, 20kg, 30 kg a 50 kg.

Typové označení

Hasicí schopnost

Množství náplně

Doba činnosti

Zkušební tlak

Provozní teploty

Celková hmotnost

CO2 2A

34B

2 kg

6 sekund

320 bar

-20oC ÷ +60°C

7 kg

CO2 5A

55B

5 kg

6 sekund

320 bar

-20oC ÷ +60°C

14 kg

CO2 5F

89B

5 kg

6 sekund

320 bar

-30oC ÷ +60°C

13,5 kg

POJÍZDNÉ HASICÍ PŘÍSTROJE CO2

Typové označení

Hasicí schopnost

Množství náplně

Doba činnosti

Zkušební tlak

Provozní teploty

Celková hmotnost

CO2 1x30

233B

30 kg

minimálně 27 sekund

300 bar

-30oC ÷ +60°C

95 kg

CO2 1x50

233B

50 kg

minimálně 36 sekund

300 bar

-30oC ÷ +60°C

155 kg

SPECIÁLNÍ HASICÍ PROSTŘEDEK 2X

Hasicí prostředek 2X je určen k hašení elektronických zařízení pod napětím. Udržení plynné fáze oxidu uhličitého během celého procesu hašení účinně předchází vzniku tepelného šoku, který vzniká při hašení klasickým "sněhovým" hasicím přístrojem. Speciální konstrukce vyústění s výstřikovou tryskou umožňuje přivedení hasiva na zdroj ohně bez poškození nejbližšího okolí. Vhodný je zejména k hašení monitorů výpočetní techniky, ovladačů malých strojních zařízení, audio-video zařízení.

Základní cena přepravy je za maximálně 3ks PHP.
Při vyšším počtu hasicích přístrojů je cena za přepravu stanovena dle jejich celkové váhy.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.