Honeywell Home R200C-2

Kód skladu R200C-2

Typ: Nový produkt

990 Kč

Detektor a hlásič oxidu uhelnatého, CO Alarm

Hlásiče oxidu uhelnatého (CO) řady R200C byly navrženy pro použití v oblasti ochrany obytných objektů. Detektor je navržen v souladu s potřebami majitelů domů i samotných uživatelů. Detektor lze použít v rodinných domech, domácnostech, nemovitostech určených k rekreaci, obytných vozech nebo karavanech.

Více informací

Na externím skladě

K čemu toto zařízení slouží?

Detektor nepřetržitě monitoruje obsah jedovatého oxidu uhelnatého (CO) ve vzduchu. Pro maximální bezpečí by měl být detektor instalován ve všech místnostech, kde dochází ke spalování paliva (technická místnost - plynový kotel, koupelna - karma, obývací pokoj - krb). Pokud je spotřebič vzdálen od místa, kde přes den trávíte čas, doporučujeme zvolit propojitelnou variantu tohoto detektoru a spojit ji s dalším zařízením ve vaší blízkosti tak, aby včas došlo ke zjištění úniku oxidu uhelnatého.

Technické parametry

Napájení: 3 V lithiová baterie životnost 10 let
Detekovaný plyn: oxid uhelnatý
Doba životnosti: 10 let
Záruka: 10 let
Barva: bílá
Kryt proti nedovolené manipulaci: ano
Certifikace: EN50291, CE

Hlavní rysy

Hlavní rysy: Detektor úniku CO, bateriový, životnost 10 let - samostatný

https://youtu.be/DLWc-R49uQA

  • Výška 72 mm
  • Šířka 100 mm
  • Hloubka 36 mm

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.