Hasicí sprej ReinoldMax 500

Kód skladu RE500

Typ: Nový produkt

270 Kč

Hasicí sprej ReinoldMax 500 (500ml)

ReinoldMax 500 ml je malý, ale výkonný produkt pro hašení všech typů ohně. Je schválen zkušebnou TÜV. Hasicí sprej ReinoldMax je má jednoduché použití, může jej použít každý člen rodiny.

Více informací

Ekologický hasicí sprej ReinoldMax 500

Už jste se někdy snažili u vás doma uhasit požár?
Máte doma hasicí přístroj?
Byli jste někdy proškoleni, jak používat hasicí přístroj?

Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli záporně, pořiďte si hasicí sprej ReinoldMax pro případné požáry ve vaší domácnosti. ReinoldMax 500 ml je malý, ale výkonný produkt pro hašení všech typů ohně. Je schválen německou zkušebnou TÜV. Hasicí sprej ReinoldMax je má jednoduché použití, může jej použít každý člen rodiny.

Sejměte víčko, namiřte na ohnisko požáru a stiskněte spínač spreje.

ReinoldMax 500 ml obsahuje směs vody a pěny AFFF. Neobsahuje žádné toxické materiály a je neškodný pro lidské zdraví a životní prostředí. Sprejem ReinoldMax můžete potřísnit oblečení, nebo dokonce pokožku. Za méně než 15 sekund lze uhasi jakýkoliv typ požáru v domácnosti nebo jakéhokoliv elektrického zařízení do 1000 V, v počátečním stádiu. Testováno MPA Drážďany. Nádoba spreje ReinoldMax musí být skladována po celou dobu ve svislé poloze. Při hašení např. motoru automobilu, citlivých elektronických součástek nebo PC, nevzniknou sprejem žádné škody nebo stopy. Pro rychlé očištění jednoduše setřete pěnu hadrem.

Technické parametry spreje

Název produktu: ReinoldMax 500
Hmotnost (netto): 500 g
Hmotnost (brutto): 650 g
Teplotní rozsah: 0 ° C ... +50 ° C / -20 ° C. .. +50 ° C
Požární třídy: A B C E
Délka toku - stříkaný: 3-4m
Rozměry (průměr x výška, mm): 66 x 218
Plnivo: voda, pěnový koncentrát AFFF firmy DuPont, N2 plyn dusík.
Tlak v nádobě při teplotě 25°C: 1,0 MPa
Použité materiály: hliník - jednolitý monoblok, uvnitř ošetřený antikorozní epoxidovou vrstvou.
Použití: Použitím hasicího spreje ReinoldMax, budete moci rychle likvidovat hoření dřeva, papíru, hořlavých kapalin, olejů, požár automobilu, hoření gumových a plastových materiálů.
Životnost: 3 roky.

 

Nádoba spreje ReinoldMax musí být skladována po celou dobu ve svislé poloze.

Jak to funguje?

ReinoldMax hasicí sprej je jedinečný výrobek. Má chladivý účinek, ovlivňuje místo požáru nejen tím, že odděluje kyslík od ohně, ale také rychle snižuje jeho teplotu. Ihned po uhašení ohně je dané místo ochlazené. Tato funkce je nezbytná pro chlazení horkých povrchů nebo likvidaci požáru pod horkou kapotou automobilu. Tyto hasicí procesy nejen že brání vzniku plamene, ale také neumožňují opětovnému vznícení.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.