Polštářek Proseč 5

Kód skladu POLST-MESTA-9433-PROSEC-5

Typ: Nový produkt

200 Kč

Polštářek s motivem měst a obcí Proseč 5

Ve spolupráci s obcemi, městy, městskými archivy, kronikami měst jsme připravili novou kolekci polštářků s archivními fotografiemi měst obcí hradů a zámků. Pokud máte i svoje fotorafie a chcete je mít na polštářcích, stačí nám je poslat na email. Postupně budou připraveny další.

Více informací

Všechny obrázky co nabízíme jsou naše kresby na které se vztahuje naše autorské právo. Obrázek je nakreslen a poté vypálen do látky při vysoké teplotě. Obrázky vypalujeme i na trička, nášivky, puzzle, nažehlovačky, opěrky za hlavu v autě a pod.
Skvělý doplněk do vaší domácnosti, chyty, chalupy, auta apod..

Složení 100% polyester.
Výplň duté vlákno.

Velikost polštářku je 30 x 40 cm
Prát lze klasicky v pračce na 40°C
Česká výroba

Na základě Vámi zaslaného podkladu vám uděláme polštářek přesně dle vašeho požadavku.
Cenová kalkulace na tento polštářek Vám bude sdělena po zjištění složitosti přípravy obrázku pro tisk.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.