ELIDEFIRE - automatický hasicí prostředek

Kód skladu EL75915

ELIDEFIRE automatický hasicí prostředek

ELIDE FIRE je nejjednodušší a nejefektivnější opatření, kterým můžete snížit riziko požáru a zároveň vzniklému ohni účinně čelit. Téměř univerzální použití a revolučně jednoduchý princip znamenají jistotu, že se na ELIDE FIRE můžete vždy spolehnout. ELIDE FIRE - v horkých chvílích se prostě hodí.

Automatický hasící prostředek elidefire

Jak ELIDE FIRE funguje?

Hlavní výhodou prostředku je jednoduchý a bezpečný princip fungování. V případě vznikajícího požáru se ELIDE FIRE jednoduše hodí do ohně. V kontaktu s plameny se prostředek automaticky sám aktivuje a vznikající požár na ploše 8 - 10 m² spolehlivě a okamžitě uhasí.

Okamžitá pomoc i spolehlivá prevence

Při vzniku požáru se ELIDE fire sám aktivuje, vznikající požár v zárodku uhasí av neposlední řadě ELIDE FIRE při aktivaci vydá zvuk o síle 120 - 140 dB, a tím Vás upozorní na nebezpečí. Neškodí Vašemu sluchu.