SD-Tester Smoke Sabre

Kód skladu SMKSAB

Typ: Nový produkt

580 Kč

Testovací sprej SD-Tester Smoke Sabre

Smoke Sabre je sprej pro testování detektorů kouře. Pomocí teleskopického aplikátoru lze rychle a spolehlivě aplikovat aerosol v předepsané vzdálenosti od hlásiče. Díky nadměrnému tvoření kouře stačí aplikovat malé množství aerosolu. SmokeSabre eliminuje riziko znečištění krytu hlásiče, nalepení prachu, snížení funkčnosti hlásiče.

Více informací

8 ks

Smoke Sabre je významným krokem vpřed v oblasti vývoje testerů požárních hlásičů. Všechny ostatní tlakové aerosolové testery požárních hlásičů mají hlavní nevýhodu. Mohou zanechat na krytu (popř. v komoře) hlásiče zbytek aerosolu. Tyto zbytky mohou zabarvit plastový kryt detektoru, mohou přitahovat prach, což může mít vliv na citlivost detektoru. V některých případech mohou zbytky aerosolu způsobit korozi, praskání, popřípadě úplné selhání detektoru.

Zbytky aerosolu mohou vzniknout v případech, kdy je zkušební aerosol aplikován příliš blízko k detektoru. SmokeSabre díky teleskopickému aplikátoru nelze aplikovat příliš blízko k detektoru.

Při skladování testovacího spreje SmokeSabre je teleskopický aplikátor zasunutý, tím je znemožněno stisknutí tlačítka pro apkikaci. SmokeSabre lze aktivovat pouze když je teleskopický aplikátor vytažený. Při aplikaci aerosolu je vzduch nasáván přes otvory aplikátoru, tím je urychlen proces odpařování částic. Výsledkem je účinnější test pomocí menšího množství plynu (nižší náklady), bez poškození testované jednotky.

Smoke Sabre je univerzální testovací produkt pokrývající rozsah citlivosti všech detektorů kouře. Aplikátor testovacího spreje je vyroben ze 100% biologicky odbouratelného plastu. Smoke Sabre splňuje globální zkušební normy a je schválen předními výrobci kouře.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.