Sirup Limo Bar Cola 0,5l

Kód skladu LB100COLA

Typ: Nový produkt

115 Kč

Limo Bar Sirup Cola 0,5l
Bez dobré coly se neobejde žádná párty, grilovačka či slavnostní oběd. COLA skvěle chutná, díky vyspělým výrobníkům sody LIMO BAR se v domácích podmínkách snadno připravuje a navíc moc nestojí. Z 500 ml sirupu COLA připravíte 12 litrů vynikající coly s velkými či malými bublinkami (v závislosti na nastavení vašeho LIMO BARu).

Více informací

2 ks

k dispozici za cenu 95,- Kč / ks (výprodej zásob - expirace 11 - 2024)

Upozornění: poslední kus/y skladem!

Sirup Limo Bar Cola láhev 0,5l

Cool cola kdykoliv doma!

Co by to bylo za párty, pohodový večer u dobrého filmu, rodinný oběd či večeři bez oblíbené coly! Klidně pozvěte i kamarády, bude dost pro všechny. Stačí mít po ruce výrobník sody LIMO BAR + jednu 500 ml lahev sirupu cola a během chvíle za pár korun připravíte 12 litrů vynikajícího nápoje.

Bublinky podle vašeho gusta

Je libo colu s pořádnými bublinami nebo máte radši jemné bublinky, které jen tak lehce polechtají patro? Záleží jen na vás, na jak velké bubliny LIMO BAR nastavíte. Cola sirup neobsahuje žádná umělá barviva, ani přidaný cukr, zato spoustu energie a dobré nálady!

Postup přípravy

krok     krok    krok     krok

Láhev určenou pro výrobníky LIMO BAR naplňte vodou.

Upevněte láhev ve výrobníku. Jednoduše “zacvakněte” pomocí systému Click & Fix.

Nasyťte vodu CO2 stiskem tlačítka sycení. Nezapomeňte nastavit velikost bublinek.

Do nasycené vody přidejte sirup v souladu s doporučeným dávkováním.


Složení:

Obsahuje izoglukózu a sladidlo
Snížený obsah energie
Poměr ředění: jeden díl sirupu na 23 dílů sycené vody
 
Složení: glukózo-fruktózový sirup, pitná voda, emulgované aroma, barvivo (E 150D), kyselina fosforečná, potravinářská kyselina: (kyselina citrónová), sladidla (cyklamát sodný, aspartam*, acesulfam K), kofein, konzervanty: sorbát draselný, benzoát sodný ​
*obsahuje zdroje fenylalaninu

Průměrné nutriční hodnoty

ve 100 ml sirupu ve 100 ml hotového nápoje připraveného doporučeným způsobem
Obsah energie 1238 kJ (296 kcal) 52 kJ (12 kcal)
Bílkoviny 0 g 0 g
Sacharidy 74 g 3 g
Tuky 0 g 0 g

Vyrobit si vlastní domácí limonádu není s LIMO BAR žádná věda. LIMO BAR se soustředí na výrobu nízkokalorických ovocných sirupů a další sortiment, díky kterému si můžete ochutit vaše po domácku vyrobené limonády.

V tom vám pomohou naše výrobníky sody a jejich příslušenství. Dopřejte si každý den lahodné a zdraví prospěšné ochucené limonády s podílovou složkou ovoce až 33 %, což dělá z našich sirupů jedničky na trhu.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.