Merkur Fire set

Kód skladu MERKUR-3314-101104

Merkur Fire set, stavebnice

Stavebnice Merkur Fire set - stavebnice zaměřená na požární techniku. Ze stavebnice je možné postavit hasičský automobil se žebříkem, hasičský člun a mnoho dalších modelů.

Už malí kluci mají své velké dětské sny a vzory. Jedním z nich jsou zcela jistě hasiči. Děti fascinuje práce mužů v modrých oblecích, kteří zachraňují lidské životy, hasí strašlivé plameny a nakonec jsou hrdiny! Kdo by si nechtěl alespoň na malý okamžik toto dobrodružné povolání vyzkoušet?! A právě speciální stavebnice Merkur FIRE Set, zaměřená na požární techniku umožňuje všem chlapcům ponořit se do světa hasičů. Ze stavebnice je možné sestavit vše, co pravý hasič ke své práci potřebuje. Třeba hasičské auto s výsuvným žebříkem, dále záchranářský hasičský člun atd.

Další parametry

Počet dílů: 708