Seznam produktů výrobce Pavliš a Hartmann

Nově vyvinutá hadice vychází z požárních hadice PH - Zásah. Zesílením opletu, zejména v osnově a doplněním oděru odolným vroubkováním, došlo k podstatnému zvýšení odolnosti proti abrazi.

Izolovaná požární, tvarově stálá hadice je určena především pro vybavení požárních automobilů.

Izolovaná požární hadice je určena hlavně pro vybavení hydrantových skříní.

Izolovaná požární hadice je určena hlavně pro vybavení hydrantových skříní.

Vysoce odolná hadice proti oděru, pevná, trvanlivá a odolná vůči olejům, benzínu a široké škále chemických látek. Hadice je určena pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory, v chemickém průmyslu, rafinériích a zemědělství.

Izolovaná požární hadice je určena k přepravě vody pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory a dopravu vody s příměsí v průmyslu, zemědělství apod.

Hadice je určena zejména pro požární sporty.

Izolovaná požární hadice je určena především pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory.