Hadice PH-Resist D25

Kód skladu

Typ: Nový produkt

2 950 Kč

Vysoce odolná hadice proti oděru, pevná, trvanlivá a odolná vůči olejům, benzínu a široké škále chemických látek. Hadice je určena pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory, v chemickém průmyslu, rafinériích a zemědělství.

Více informací

Hadice PH-Resist D25

Hadice je vyrobena z vysoko pevnostní polyesterové příze (vyztužení), zasazené ve vysoce kvalitní, speciální, syntetické pryži na bázi Nitril / PVC extrudovaného skrz polyesterový úplet.

Teplotní rozsah pro použití od -40 do + 100 °C. Odolnost proti UV záření a ozónu. Nízká pružnost a velmi nízké třecí ztráty umožňuje lepší manipulovatelnost s hadicí. Výborná přilnavost mezi gumou a textilií. Hadici není potřeba mýt a sušit. Barva hadice je červená.

Obchodní označení hadicePH - RESIST D25
Velikost vnitřního průměru (mm) 25
Minimální destrukční tlak (MPa) 6
Pracovní tlak (MPa) 2
Hmotnost bez spojky (kg/20m) 4,5

Po obdržení objednávky odesíláme do 21 dnů.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.