Digitální UV tisk

Kód skladu UV-TISK-1

0 Kč

Digitální UV LED tisk

Více informací

Velkoplošný digitální UV tisk

UV technologií je možno tisknout na atraktivní materiály, které lze dále zpracovávat do zajímavých tvarů. Tato moderní technologie umožňuje potisknout téměř cokoliv – PVC desky, plexisklo, dřevo, sklo, keramiku, hliník, polystyren, thermacol, papír, vlnitou lepenku, banner, textil aj. Technologie SUN Inovations je nejmodernějším digitálním a technickým řešením, které používá inkousty vytvrzované UV lampou, což přináší přesné barevné přechody, fotografickou reprodukci pleťových tónů a barev a gradaci pastelových tónů. Mezi hlavní benefity patří možnost tisknout bílou barvou, což umožňuje potisknout téměř cokoliv. Mimo to vytváří trvanlivé venkovní značení. Maximální rozměr tištěných předmětů je

Pracovní prostor pro pevné předměty: šíře 1600 mm, délka stolu 4000 mm, max. výška předmětu 200 mm.

Pracovní prostor pro role: max. šíře 1600 mm

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.