Elektrocentrála PH-PROGRESS COMPACT 3000 ER

Kód skladu VV-502

Typ: Nový produkt

23 700 Kč

Nový typ invertorové elektrocentrály PH-PROGRESS COMPACT 3000 ER kufříkového typu společnosti Pavliš a Hartmann slouží k nezávislé výrobě elektrického proudu na bázi benzínového motoru.

Více informací

Na externím skladě - expedice do 7 dnů

ELEKTROCENTRÁLA PH-PROGRESS COMPACT 3000 ER

Nový typ invertorové elektrocentrály PH-PROGRESS COMPACT 3000 ER kufříkového typu společnosti Pavliš a Hartmann slouží k nezávislé výrobě elektrického proudu na bázi benzínového motoru. Toto zařízení je navrženo pro napájení nejrůznějších elektrických zařízení elektrickým proudem.

Díky kombinaci profesionální pohonné jednotky a špičkového alternátoru se k Vám dostává zařízení, které je připraveno pro dlouhodobý, náročný a dynamický provoz jak v běžných, tak nestandardních pracovních podmínkách. Toto zařízení je vybaveno eko módem, který umožňuje velkou úsporu paliva, zejména při nízké zátěži.

HLAVNÍ TECHNICKÉ PARAMETRY

Pracovní výkon 3 000 W
Napětí 230 V
Proud 13 A
Regulace napětí AVR
Startování manuální
Motor 4 taktní OHV
Objem motoru 171 cm3
Objem nádrže 6,8 l
Palivo bezolovnatý benzín, min. oktanové číslo 95
Krytí IP 23
Rozměry (D x Š x V) 590 x 450 x 450 mm
Suchá hmotnost 41 kg

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

  • proudová ochrana
  • čidlo oleje
  • celo kapotáž
  • výklopné madlo
  • pojezdová kola

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.