Variabilní vyprošťovací nástroj VRVN 1 - 220 komplet

Kód skladu VRVN-1-220

Typ: Nový produkt

13 500 Kč

Variabilní vyprošťovací nástroj VRVN 1 - 220 - KOMPLET

Variabilní Ruční Vyprošťovací Nástroj je díky své univerzálnosti, multifunkčnosti, lehké skladovatelnosti a jednoduchosti použití vynikajícím pomocníkem všem hasičům, záchranářům, členům vyprošťovacích týmů a armádním jednotkám nasazeným při likvidaci živelných katastrof.

Více informací

Nástroj VRVN 1 -220

Variabilní ruční vyprošťovací nástroj se používá k tvorbě a rozšiřování otvorů ve stěnách, dveřích, pláštích vozidel či jiných zařízení, případně k páčení, sekání či dělení materiálů za účelem vyprošťování obsluhy, přepravovaných osob, či uvolnění osob uvězněných v uzavřených prostorech. Popruh slouží jen k uchycení nástroje jako součást výstroje.

Konstrukce z kvalitních materiálů a nezávislost na elektrické energii předurčují VRVN 1-220 k použití v extrémních podmínkách a v prvních okamžicích po příjezdu na místo zásahu. V těchto momentech, kdy se teprve připravuje technika závislá na elektrickém proudu, a kdy každá vteřina mnohdy znamená rozdíl mezi životem a smrtí bude VRVN 1-220 Vaším nedocenitelným pomocníkem.

Flexbilita využití a nenáročnost na zacházení s nástrojem předurčují VRVN 1-220 k použití jako ideální nástroj pro záchranářské týmy, hasiče, armádu a ostatní organizace zabývající se záchranou lidských životů při haváriích, požárech, zemětřeseních a jiných živelných pohromách.

Název parametru     Značka Jednotky
Hmotnost:        
  Celková     M 4,55 kg
  Hlavice s rukojetí     M 2,85 kg
  otvírák s pákou     M 1,7 kg
Zatěžovací ohybový moment:        
  na rukojeti hlavice jmenovitý     T 220 Nm
  na páce otvíráku jmenovitý     T 160 Nm
Síly odpovídající ohybovým momentům:        
  na rukojeti hlavice jmenovitá       F 735 N
  na páce otvíráku jmenovitá       F 565 N
  zkušební síla pro pás v tahu       F 10 kN
  zkušební síla pro karabinu       F 12 kN
  zkušební síla pro roztažení          
  polospony ve svaru       F 5 kN

HASIČI

Lehkost a multifunkčnost spolu s nezávislostí na elektrickém proudu předurčují VRVN 1-220 jako ideální osobní vybavení členů hasičských jednotek, kteří potřebují zasahovat okamžitě po příjezdu na místo zásahu.

ZÁCHRANÁŘI

Dobrá skladovatelnost v záchranářských výjezdových vozech spolu s jednoduchostí užití v mnoha situacích umožňuje zasáhnout ještě před příjezdem hasičů.

ARMÁDA

VRVN 1-220 je ideální doplňkovou výbavou pro vyprošťování během zásahů v době živelních pohrom. Díky své skladovatelnosti a jednoduché montáži je vždy po ruce, schopen posloužit na mnoho způsobů v náročném terénu, kde hlavní hnací sílu představuje člověk.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.