Přiměšovací tubus PH Mix C-C

Kód skladu VV-270

Typ: Nový produkt

4 700 Kč

Přiměšovací tubus PH Mix na vložku smáčedla se skládá z tubusu z hliníkové slitiny s povrchovou úpravou stříbrný elox a děrovaného košíku pro vložení kartuše (náplně) . Košík musí být vložen tak , aby dno košíku bylo na výstupu proudu vody.

Více informací

Přiměšovací tubus PH-Mix C-C

Na vstupu i výstupu je tubus opatřen přírubami s povrchovou úpravou černý elox, se závitem k napojení tlakových spojek C52, které jsou součástí dodávky.

Kartuše (náplň) tuhého smáčedla je v přiměšovacím tubusu uložena v děrovaném válcovém košíku z nerezového plechu, který umožňuje snadnou výměnu kartuše. Košík je uzpůsoben tak, aby byl zajištěn dostatečný průtok vody tubusem. Na tubusu je šipkou vyznačen směr průtoku vody a maximální pracovní tlak.

Smáčedlo NENÍ součásti dodávky tubusu PH Mix. Dodáváme jako samostatnou položku.

Hmotnost bez spojek a náplně: 1,22 kg
Hmotnost se spojkami: 1,68 kg
Délka bez spojek: 235 mm
Max. délka se spojkami C52: 295 mm
Max. průměr bez spojek: 85 mm
Max. průměr se spojkami C52: 98 mm

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.