Pěnotvorný nástavec na těžkou pěnu

Kód skladu VV-156

Požární proudnice slouží k formování usměrňování proudu hasiva. V našem sortimentu naleznete 100% funkční hasičské proudnice k hašení kompaktním, sprchovým nebo mlhovým proudem.

Pěnotvorný nástavec na těžkou pěnu

Většinu proudnic lze označit za kombinované, protože umožňují hašení několika typy proudu. V naší nabídce naleznete i pěnotvorný nástavec pro hašení těžkou pěnou. Proudnice jsou dostupné hned v několika materiálech od plastu až po odlehčený dural. U nás si vyberete ať už jste sportovní nebo profesionální hasič!

Pěnotvorný nástavec na těžkou pěnu. Nástavec tvoří těleso o průměru 150 mm z nerezavějící oceli opatřené vnitřním sítem a objímkou pro uchycení na otočnou hlavu proudnice.

Délka nástavce je 400mm o hmotnosti 1,74 kg. Průtok nástavcem je dán nastaveným průtokem na proudnici. Pro tvorbu pěny je optimální průtok 255 l/min při tlaku 0,4 MPa.