Osvětlovací balon PH-Fireball 250 LED

Kód skladu VV-296

Typ: Nový produkt

48 200 Kč

Osvětlovací balon PH-Fireball je přenosné svítidlo produkující jemné rozptýlené světlo v okruhu 360° bez ostrých stínů a oslňování v protisvětle.

Více informací

Detailní popis Osvětlovací balon PH-Fireball 250 LED

Použití osvětlovacího balonu je možné v jednotkách HZS, SDH, armádě, policii, civilní obraně a dalších složkách záchranného systému při řešení mimořádných situací, jako jsou např. havárie v silničním provozu, průmyslové havárie, záplavy atd.. Dále je možné jeho využití při opravách silnic a ve stavebnictví, filmovém průmyslu, výstavnictví apod..


Balon je opatřen ledkovým zdrojem světla. PH-Fireball 250 LED s novou elektronickou polovodičovou technologií, vysokou účinností a jejím světelným tokem překonává konvenční svítidla.Konstrukce balonu je navržena tak, aby produkoval jemně rozptýlené světlo v okruhu 360 stupňů, bez ostrých stínů a oslňování v protisvětle.

Při instalaci ve výšce 3 až 5 m je účinnější než běžný halogenový reflektor, což snižuje nároky na výkon napájecího zdroje. Světlo se zapíná připojením vidlice do zásuvky.

Součástí dodávky je také obal, díky kterému je přemístění balonu velmi snadné a pohodlné.

Osvětlovací balon PH-Fireball byl certifikován v SZU Brno.

Technická data:

Rozměry složeného svítidla (š x v): 280 x 1480 mm
Průměr roztaženého svítidla: 950 x 900 mm
Hmotnost: 12,4 kg
Upevňovací čep (průměr): 25 mm
Délka přívodního kabelu: 6 m
Napájení: 230 V / 50 Hz
Výbojka: 250W LED CORN bulbs 100 ~ 277VAC
Krytí: IP54
Konstrukce: Antikorozní ocel a Al,
potaženo difúzním obalem
Svítivost: 33 750 lm

Poznámka:

Balon PH-Fireball 250 LED je možno instalovat na výsuvný stativ, který je doplněn kotvícími lany a kolíky, umožňující stabilní ukotvení. Stativ a lana nejsou součástí dodávky, lze objednat samostatně.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.