Pojízdný hasicí přístroj práškový 50kg

Typ: Nový produkt

14 000 Kč

Hasicí přístroj práškový pojízdný 50kg

Univerzální hasicí přístroje pod stálým tlakem nebo s tlakovou patronou. Množství náplně 50kg, určené k hašení požárů třídy A, B i C. uplatnění v průmyslu, dopravě, veřejných prostorách, kancelářích i domácnostech.

Více informací

Pojízdný práškový hasicí přístroj 50kg

v rafinériích, v těžkém průmyslu a všude tam, kde je třeba hasit požáry olejů najde uplatnění pojízdný hasicí přístroj s náplní 50 kg. Hasicí přístroj P50F je pod stálým tlakem, což znázorňuje manometr, oproti tomu P50 má tlakovou láhev.

Typové označení Hasicí schopnost Množství náplně Doba činnosti Výtlačný prostředek Provozní teploty Celková hmotnost
P 50 A IIIB C 50 kg >30 sekund Dusík (N2) v tlakové láhvi -30oC ÷ +60°C cca 89 kg
P 50 F A IIIB C 50 kg >30 sekund Dusík (N2) -30oC ÷ +60°C cca 85 kg

Základní cena přepravy je za maximálně 1ks HP.
Při vyšším počtu hasicích přístrojů je cena za přepravu stanovena dle jejich celkové váhy.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.