Pojízdný hasicí přístroj práškový 50kg

Kód skladu

Typ: Nový produkt

13 500 Kč

Hasicí přístroj práškový pojízdný 50kg

Univerzální hasicí přístroje pod stálým tlakem nebo s tlakovou patronou. Množství náplně 50kg, určené k hašení požárů třídy A, B i C. uplatnění v průmyslu, dopravě, veřejných prostorách, kancelářích i domácnostech.

Více informací

Pojízdný práškový hasicí přístroj 50kg

v rafinériích, v těžkém průmyslu a všude tam, kde je třeba hasit požáry olejů najde uplatnění pojízdný hasicí přístroj s náplní 50 kg. Hasicí přístroj P50F je pod stálým tlakem, což znázorňuje manometr, oproti tomu P50 má tlakovou láhev.

Typové označení

Hasicí schopnost

Množství náplně

Doba činnosti

Výtlačný prostředek

Provozní teploty

Celková hmotnost

P 50

A IIIB C

50 kg

>30 sekund

Dusík (N2) v tlakové láhvi

-30oC ÷ +60°C

cca 89 kg

P 50 F

A IIIB C

50 kg

>30 sekund

Dusík (N2)

-30oC ÷ +60°C

cca 85 kg

Základní cena přepravy je za maximálně 1ks HP.
Při vyšším počtu hasicích přístrojů je cena za přepravu stanovena dle jejich celkové váhy.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.