Kladina na 100m překážek 8m

KP-KLADINA-8m

Nový produkt

Kladina na 100m překážek 8m

Více informací

38 000,00 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Hmotnost 750

Více informací

Požární sport kladina 8m stavitelná

Kladina s rozměry na 100 m překážek pro kategorie mužů, žen, dorostu a dětí.
Překážka je stavitelná a vyrobena dle nejpřísnějších kritérií jak ze strany bezpečnosti, tak i spokojenosti zákazníka. Je dostatečně tuhá, avšak hmotnost při manipulaci je přijatelná. Při dokoupení dvou náběhů a jedné podpěrné nohy je z překážky možné smontovat dvě dětské kladiny o délce 4 metry. Překážka je opatřena vhodným povrchem k používání treter. Nový design, samonastavitelná ochrana proti zaseknutí hadice pod seběh.
Rozměry:v.,d.,š.-1,2 /8 / 0,18 m;

Cena je za komplet překážek BEZ DOPRAVY! Cena za přepravu bude stanovena individuálně na základě místa doručení.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Kladina na 100m překážek 8m

Kladina na 100m překážek 8m

Kladina na 100m překážek 8m