Pěnotvorné zařízení PH

Kód skladu VV-476

Typ: Nový produkt

24 000 Kč

Pěnotvorné zařízení PH

Více informací

Pěnotvorné zařízení PH

Pěnotvorné zařízení pro výrobu pěny pracuje na principu pěnotvorného roztoku a nuceného přívodu vzduchu. Pěnotvorné zařízení se montuje na přetlakový ventilátor PH-VP450 a k napěnění dochází na speciální síťové tkanině. Pěnotvorný roztok se dávkuje pomocí běžného externího přiměšovače, např. AVG Z2R - DIN 14 384, průtok cca 200 l/min.

Přenosné pěnotvorné zařízení se skládá z nerezového nosného krytu opatřeného úchyty pro upevnění k přetlakovému ventilátoru PH-VP450. Uvnitř nosného krytu je upevněn vnitřní rozvod pěnotvorné směsi, osazený 8 kusy speciálních vodních trysek. Vnitřní rozvod je ve spodní části napojen na vnější přívodní potrubí zakončené spojkou C52. Pěnotvorné síto je uchyceno k nosnému krytu pomocí nerezové příruby. Na nosný kryt se popruhem s přezkou upevňuje výtlačná "nohavice" z PVC materiálu.

Technická data
Hmotnost zařízení: 7 kg
Délka: 230 mm
Šířka: 630 mm
Výška: 530 mm
Průtok směsi: 180 - 260 l/min
Tlak směsi na vstupu: 0,4 - 1 MPa

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.