Sací a výtlačná hadice s rámem PH-V600

Kód skladu VV-473

Typ: Nový produkt

10 500 Kč

Sací a výtlačná hadice s rámem PH-V600

Více informací

Sací a výtlačná hadice s rámem PH-V600

Sací a výtlačná  pružná  hadice je určena pro přetlakový ventilátor PH-VP600.
Hadice s  připojovací přírubou slouží k odvětrání zadýmených prostor. Hadice  harmonikového typu má na obou koncích ocelové příruby a je vsazena do trubkového rámu. Je tvořena spirálovou výztuhou z ocelového drátu a 5-ti vrstvým hliníkovým laminátem o celkové tloušťce 45 mikronů. Teplotní odolnost -30 až +140 oC .
Má samozhášecí schopnost. Kombinace těchto materiálů zaručuje dokonalou ohebnost a pevnost. Hadice je na jedné straně pevně spojena s přenosným transportním  rámem. Druhý volný konec s přírubou je určený k upevnění na ventilátor.

Technická data:

Délka hadice v roztaženém stavu: 4 850 mm
Průměr hadice: 500 mm
Rozměry v transportní poloze: 610 x 610 x 580 mm
Hmotnost: 9,2 kg

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.