Proudnice Tajfun Turbo C52

Kód skladu VV-116

Požární proudnice slouží k formování usměrňování proudu hasiva.

2 ks

Požární proudnice Tajfun Turbo C52 se spojkou AL

V našem sortimentu naleznete 100% funkční hasičské proudnice k hašení kompaktním, sprchovým nebo mlhovým proudem. Většinu proudnic lze označit za kombinované, protože umožňují hašení několika typy proudu. V naší nabídce naleznete i pěnotvorný nástavec pro hašení těžkou pěnou. Proudnice jsou dostupné hned v několika materiálech od plastu až po odlehčený dural. U nás si vyberete ať už jste sportovní nebo profesionální hasič!

Tato proudnice je určena ke stříkání vodou plným proudem, sprchovým proudem, zejména k hašení prachových a lehce rozvířitelných látek (např. uhlí, mouka apod.). Zvlášť výhodné použití proudnice Tajfun - Turbo je na zauhlovacích trasách v energetice, uhelných kotelnách, silech, truhlárnách, zemědělských objektech a při hašení lesních požárů. Při hašení bytových požárů doporučujeme použití rozprášené mlhy, což umožňuje maximální hasební účinek, při minimální spotřebě vody, čímž se minimalizují následné škody během zásahu.
Požární hadice Tajfun - Turbo C 52 umožňuje uzavření, otáčením hlavy nastavení přímého proudu, dalším otáčením nastavení sprchového proudu kuželového tvaru v rozmezí 0 - 130°.
Všechny materiály byly vybrány s ohledem na mimořádné namáhání, kterému může být proudnice při požárním zásahu vystavena.

Hmotnost:         470 g
Pracovní tlak: 1,6 MPa
Délka: 315 mm
Materiál: tělo a otočná hlava nárazuvzdorný